View Single Post
Stary 23-10-2009, 00:37   #12
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: Opinia o Mondeo MK3 diesel 130KM

Ogólnie to w ASO mogą skasować za wizytę koło 500 zł a może się okazać, że wszystko jest ok, a życie zweryfikuje na ile jest w porządku....

Co do wyposażenia to zawsze można coś zmodyfikować jak to zrobił RECONDO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sprawdź czy rzeczywiście fotel kierowcy (góra, dół) działa i ogólne oględziny zewnętrzne, a co do głośników to kombi wydaje mi się, że ma 6 fabrycznie (2 przód, 2 tył i 2 z tyłu w bagażniku) no chyba, że moje ma tylko 6 zamiast 8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wtryski....? Temat rzeka na tym forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. moja rada jak będziesz robił jazdę próbną to zwracaj uwagę na zachowanie się silnika zaraz po puszczeniu sprzęgła jak wrzucasz wyższy bieg delikatnie dodając gaz.... Jak będzie któryś walnięty to usłyszysz większy lub mniejszy twardy "klekot" z silnika, tak pomiędzy 1000-2000 obrotów na biegach 1-3...
Sprawdzć wszystko i wszędzie w silniku, czy nie ma żadnych wycieków, etc...

120KM powinno wystarczyć, szkoda, że nie ma 130.... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS.
Takie Denso chętnie sam bym przytulił do swojego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Krzysiek ; 23-10-2009 o 00:40
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem