View Single Post
Stary 17-08-2009, 17:33   #34
MAXIMUS_00
ford::advanced
 
Avatar MAXIMUS_00
 
Zarejestrowany: 16-10-2008
Skąd: ŁÓDŹ-RETKINIA
Model: S-MAX TITANIUM
Silnik: 2.0 16v 145 KM
Rocznik: 2008
Postów: 280
Domyślnie Odp: Panie i Panowie ... Oto nowy Volkswagen Mondeo

Cytat:
Napisał Promyk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podoba/nie podoba... Są gusta i guściki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mnie bardziej nurtuje gdzie tym jeździć, skoro ten przewspaniały spojler dynda niemal po podłożu? Ile tam jest? 3-4 cm? malutka dziurka na naszych gładziutkich drogach i robimy szuru-buru... Dla mnie kicz! Zwykłe ST wygląda fajniej...
Tu się zgadzam, tak mi się przypomniało... parę lat temu jechałem na jakiś zlocik i coś podobnego przemknęło z dwoma kolesiami w środku obok mnie jadąc jakieś 200km/h. Za kilkanaście km okazało się że przed jednym z przejazdów kolejowych jest solidny korek. Zgadnijcie dlaczego ... dwóch kolesiów stało właśnie przy tym samochodzie który mnie wyprzedił, drapali się w głowę zastanawiając się jak pokonać ten przejazd- była lekka górka i taki garbik. tak właśnie się jeździ (a raczej stoi) takim g...em jak ten samochód.
__________________
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje."
FORD FOCUS 1.8 16V-2000r, FORD MONDEO 2.0 16V -2005r, FORD S-MAX 2.0 16V-2008r
MAXIMUS_00 jest offline   Odpowiedź z Cytatem