View Single Post
Stary 09-05-2009, 21:09   #1
bartez29
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk3 kombi
Silnik: 2.0 tddi
Rocznik: 2001
Postów: 33
Domyślnie Problem z cisnieniem doładowania w turbinie !!!

Witam wszystkich serdecznie mam taki mały problem podlaczylem swój samochód do komputera nie pokazal zadnych błedów ani usterek ale jedno mnie niepokoi na wlaczonym silniku bez jazdy na postoju pokazuje ze laduje ponad 1 bar w turbinie a podczas jazdy laduje ponad 2 bary cos tu jest nie tak i po wlaczeniu silnika otwiera ten zaworek w gruszcze turbiny na maksa co moze byc nie tak ? I wydaje mi sie ze przez to nie czuje efektu turrbo w samochodzie poniewaz podczas jazdy przeladowuje turbine ponad 2 bary Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Czy moze to byc czujnik cisnienia doladowania odpinalem go juz i wwtedy oczywiscie nie bylo zadnego doladowania tylko nie mam pojecia jak mozna stwierdzic fachowo ze ten czujnik jest uszkodzony a moze przyczyna leay gdzie indziej jesli ktos mial podobny problem prosze o pomoc pozdrawiam serdecznie .
A tutaj link ze zdjeciem z komputera http://www.wrzuc.to/plik/4a05e2bb5aaa0/mondeojpg.html
bartez29 jest offline   Odpowiedź z Cytatem