Temat: [Galaxy 1994-2000] Luzy w układzie kierowniczym
View Single Post
Stary 27-02-2009, 08:52   #6
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie

Cytat:
Napisał piotr14758 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do sworznia zwrotnicy to podnieś koło i sprawdź luz w pionie, przy tak intensywnych objawach luz będzie wyraźnie wyczuwalny.
Ten test już robiłem ale wahacz jest zbyt naprężony więc tak się nie da - przynajmniej u mnie. ale to nie jest drogie (chyba) a wymiana w tym przypadku w miarę prosta (choć w jednym będę musiał ciąć śruby)
a maglownicę sprawdzę przy skręconych kołach.
dzięki!

No i znalazłem dziada :/ i to wcale nie jest good news dla mnie. Muszę wymienić gumę na wahaczu. Ale nie, żeby ona była oberwana. nic z tych rzeczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. guma - choć stara to wciąż sztywna za to tulejka się wyklepała i lata, dzisiaj spróbuję jeszcze dokręcić śrubę (trochę powinno usztywnić) i może jakoś tak przejeżdżę do lata, bo na razie nie mam możliwości wymiany tej gumy :<.
a jak znalazłem?? wściekłem się i kopnąłem w kołoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i wtedy usłyszałem ten znajomy dźwięk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. gdy auto było podniesione to wahacz był sztywny jak nowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No to chyba jednak ja nie dokręciłem tej śruby, a właściwe dwóch, bo na drugiej stronie też była luźna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., coś mi się wydaje, że zapomniałem poprawić po pneumatyku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ten problem mam więc z głowy, teraz wrócę do tej nieszczęsnej listwy.
Po skręceniu kołami może luz się i troszeczkę zmniejsza, ale nieznacznie... pukanie jest trochę mniej słyszalne (a może nie tyle mniej co inaczej). Luz jednak niewątpliwie gdzieś jest - stawiam na "maglownicę" ale pewny nie jestem,
jak ją skręcić? gdzie ta śruba? jak się tam dostać??

Ostatnio edytowane przez subratri ; 27-02-2009 o 16:56
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem