Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Tuning (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=107)
-   -   No nie wiem czy tuning ale... (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=996)

A.S. 19-03-2004 17:10

No nie wiem czy tuning ale...
 
Witam!!
Właśnie skończyłem małą robutkę do Subaru Impreza WRX :D . A że idzie wiosna to czas zabrać się wreszcie za Mondka! Puki co parę fotek (troche kijowa jakość ale...) z pracowni. Sprzęt jest już w aucie ale nie zabrałem aparatu więc popstrykam we wtorek i wrzuce (dla zainteresowanych) ;-))

A.S. 19-03-2004 17:12

i reszta :

Radomir 14-07-2004 21:00

NOO... Ładne cacko, pracy troche kosztowało, ale liczy sie satysfakcja która tym większa o ile to działa.Ale jeśli chodzi o mnie to nie miałbym nerwów dałbym to do mechanika, a potem go tylko ponaglał :)

Jacek 14-07-2004 21:29

No wiec wlasciciel Subaru wlasnie dal do mechanika :D

A.S. 14-07-2004 21:40

Witam!!
No widzisz :D .... a ja juz tak ładne pare autek porobiłem :) ..... no, pracy trzeba ale z czasem idzie coraz szybciej...... Sama "zabudowa".. taka na miarę polskiej kieszeni czyli bez wariactwa i z opcją wyciągania koła zapasowego i pozostawieniem sporej części bagażnika, to gdzieś koło 1/5 całego czasu..... gorzej z drzwiami (jeżeli maja naprawdę dobrze grać) tylną pułką - bo np. w Subaru WRX (a to ze zdjęć szło do niego..) jest metalowa i trzeba wycinać dziury leżąc w bagażniku...., potem pociagnięcie całej instalacji.... spięcie do kupy i STROJENIE maszynerii........ to ładne kilkanaście godzin :cry: Ale za to EFEKT i te opadajace szczęki właścicieli WARTE są ciężkiej pracy.....
W tym Subaru akurat poszło ok 4k pln..... ale utwór "Magic key" :wink: przesówał klienta na siedzeniu............. :D :D

A.S. 14-07-2004 21:59

Witam!!
Ostatnio bawiłem się z 307... nie mam efektu końcowago bo kumpel rozbił autko przed końcem "manwerów" ale kilka fotek jest :

foo 15-07-2004 08:24

no respect Panowie :)
A.S. moze sie do Ciebie przejade i mi poglosisz autko? :wink:

A.S. 15-07-2004 11:08

Witam!!
W sumie to żaden problem...... tylko kilomerty.... jak blisko to ZAPRASZAM!! :D Bo niestety ostatnio z braku czasu (betoniarka i "te" sprawy :lol: ) traktuje nagłaśnianie jako hobby i wszystko robie sam..... więc nie da się tego zrobić jednego dnia....... Musi to być kilka spotkań :wink:
A jakieś mądre radyjko masz (wystarczy model ...... ) na priva.... :wink:

P.S. Tak "rzuciłem okiem" na oczątek wątku i musze napisać że dużych przeróbek u siebie nie zrobiłem....... no kasa musi iść narazie na inne cele :wink: ....... ale dosyć dokładnie "pobawiłem" się z oryginalnymi głośnikami i 6000CD....... i powiem wam że efekt jak na oryginalny sprzęt to całkiem NIEKIEPSKI......... jak ktoś chce usłyszeć co można wyciągnąć z tych papierowo-plastikowych "muszelek" to zapraszam !!! Niestety nie ma dymu bez ognia...... uszczelnienie drzwi, dopasowanie "pudła rezonansowego" dzięki czemu głośniki grają o niebo lepiej..... odbija się na ich TRWAŁOŚCI....... są poprostu bardzo lichej jakości........ zdecydowanie polecam wymianę na inne jeżeli człowiek chce się pocieszyć dłużej "dynamiką" dźwięku :wink:

P.S.2 Ale "zbierać" sprzętu nie przestałem i co prawda nieco wolniej ale powolutku kompletuje elementy żeby na jakimś zlociku "umilić" imprezkę.... ostatnio zakupiłem SUB... Earthquake-a 30cm z seri ....LS-12........prawdziwe 300W..... potrójny resor, dolna częstotliwość rezonansowa 34 Hz i koło 10 Kg "żywej" wagi :D ......... tylko monobloka do zasilenia tego potwora jeszcze nie mam.. :cry:

Brychu 15-07-2004 14:16

A co powiecie na takie coś u znajomego w Corrado ? Zabija dźwiękiem i basem.

misiek 15-07-2004 15:14

to zalezy od goscia.

Wyglada to imponujaco jednak po co az tyle, czy dzieki temu ma lepsza jakosc czy wieksza moc czyli gloscosc.
Ja bym sobie to wyobrazal inaczek, dla siebie dorzuce jakas tube, lub skrzynie, jakiegos sykacza do przodu i pozniej pozmieniam seryjne gloscniki. Nie wiem tylko kiedy uzbieram na to fundusze ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.