Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Skradziono galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=95900)

Pacific tdi 27-03-2010 19:25

Skradziono galaxy
 
Skradziono Galaxy mojego kolegi MK2, 2002rok kolor czarny, wersja high (jasny środek).
W nocy z czwartku na piątek (25-26 marzec 2010) g...je ukradli w Wałbrzychu Forda Galaxy.
Kolor czarny, szyberdach, klimatronic, ogrzewanie postojowe, przedni prawy błotnik lekka wgniotka. W środku rączki w przednich drzwiach obszyte skórą w kolorze, ale niedokończone. Nr rej. DB 62560, jutro podam nadwozia.
Moje gg 699844 kom. 888 615 558. Gdybyście coś podejrzanego widzieli proszę o kontakt.
A najsmutniejsze jest to, że nawet po nasze Galaksiki wyciągają łapy.

devaluator 27-03-2010 22:04

Odp: Skradziono galaxy
 
szczere wyrazy współczucia. Jakby mi powinęli też by mnie szlag trafił. Najgorsze że z AC dostałbym kilkanaście tysięcy a i tak więcej warty jest mój samochód. U ciebie to samo. z AC dostaniesz poniżej 20 tysięcy a żeby kupić drugi taki ładny i go zrobić dołożysz około 5.

Pacific tdi 27-03-2010 22:49

Odp: Skradziono galaxy
 
Paranoja to AC w Polsce. W Niemczech wypłacają wartość auta. Kupujesz drugie i się cieszysz. A u nas wypłata nijak się ma do wartości auta.

hexe 28-03-2010 07:34

Odp: Skradziono galaxy
 
Bo wybieracie jakieś kijowe AC. Ja mam (bodajże Allianz ale mogę się mylic) tak że wypłacają wg wartości auta z dnia zawarcia polisy a zawierając polisę u brokera zawsze można mieć niejako wpływ na wysokość wyceny waszego auta. Oczywiście sa jakieś widełki wg których ubezpieczyciel się porusza ale ja zawsze wybieram najwyższą wartość i jak swego czasu małżónce mej skubneli Cordobę to nie miałem powodów do narzekania na wysokość odszkodowania. Ale to taki off top na margonesie tego jakże smutnego wątku.

le-mar 28-03-2010 08:05

Odp: Skradziono galaxy
 
kol. hexe życzę Tobie abyś z tej super hiper polisy nie musiał korzystać. Zapewniam Ciebie , iz zmieniłbyś zdanie do ubezpieczyciela

hexe 28-03-2010 08:07

Odp: Skradziono galaxy
 
Jak już pisałem powyżej niestety raz musiałem skorzystać. I pomijając całą resztę co jak co ale z wypłaty odszkodowania byłem naprawdę zadowolony. O ile można oczywiście mówić o zadowoleniu w kontekście całej sytuacji.

RafałB 28-03-2010 09:03

Odp: Skradziono galaxy
 
Kurcz coś często giną te Galaki,szczególnie MK2 ... pewnie z uwagi na duże zapotrzebowanie na części niestety...współczuję.

Przemek_PC 28-03-2010 09:14

Odp: Skradziono galaxy
 
Czy to na tym forum czytałem o magicznym urządzeniu podłączanym do gniazda OBD które wyłącza immobiliser ale warunkiem jest silnik VW?

maryoushek 28-03-2010 09:43

Odp: Skradziono galaxy
 
Jak w niemczech robia coraz wiecej wystawek to biora u nas ;/ a wasze autka mialy alarm ?

hexe 28-03-2010 09:51

Odp: Skradziono galaxy
 
Cytat:

Napisał Przemek_PC (Post 1398373)
Czy to na tym forum czytałem o magicznym urządzeniu podłączanym do gniazda OBD które wyłącza immobiliser ale warunkiem jest silnik VW?

Co bardziej kumaci po prostu albo wypinają pin zasilający gniazdo albo wręcz je chowają. I złodziej może się podłączyć pod własne dupsko bo bez lawety nie da rady. Proste i skuteczne.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.