Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Serwis kradnie? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=94634)

snupolek 15-03-2010 17:20

Dziwna sprawa po serwisie w ASO
 
Po przeglądzie okresowym 80 tys w Bemo w Luboniu k/Poznania
po jakiś 2-3 tygodniach zauważyłem,że moduł zegarów jest luźny.
Zdjąłem tą plastikową zaślepkę przed szybką zegarów, i zauważyłem,że zegary nie są wogóle przykręcone śrubami, brak śrub i brak tych blaszek które nachodzą na te plastikowe wypustki i służą do załapania blachowkrętów

W wykazie napraw nie mam śladu o jakiejkolwiek wymianie żaróweczki kontorlek itd...

Wiem,że teraz ciężko będzie cokolwiek im udowodnić,ale moje pytanie jest inne: jeśli w celach serwisowych to po co wyciągąli zegary ?
Jeśli w niecnych celach to czy mogli mi wymienić zegary czy tylko ktoś potrzebował blaszek ?

Zauważyłem jedną rzecz, teraz po tych 25 stopniowych mrozach zamarzł mi na parę godzin display dot matrix, przez ubiegłe dwie zimy się to nie nigdy nie zdarzyło

Czy mogę podejrzewać jakiś wałek ?

Dodam tylko,że ani śrubek a ni blaszek nigdzie w aucie nie znalazłem


Może ktoś z Was miał podobne zdarzenie ?



PS

i jeszcze
w arkuszu napraw mam jedną : "wymiana żarówki podświetlenia tylniej tablicy rej. 35 zł netto.." lekkie przegięcie chyba
tym bardziej,że nie zlecałem jej wymiany

uro2 15-03-2010 17:36

Odp: Serwis kradnie?
 
Kolego,nie słyszałem jeszcze dobrego słowa o żadnym serwisie w Polsce.Jeżeli przegląd był niedawno,proponuję poskładać to tak jak było po serwisie i pojechać z reklamacją,że po wizycie u nich jest luźny panel. Jak nie będą chcieli uznać reklamacji to pozostaje groźba skargi do Forda na działalność stacji serwisowej.Jak nie pomoże to rzeczywiście napisać dokładnie z opisem sytuacji.Tam takich pism(szczególnie w czasie kryzysu motoryzacyjnego)nie wyrzuca się do kosza. W najgorszym wypadku powinni przysłać kilka gadżetów :mrgreen:.

snupolek 15-03-2010 17:37

Odp: Serwis kradnie?
 
Już teraz Ci mogę napisać co odpowie Ford Polska
"Szanowny Panie, nie jesteśmy stroną w tym incydencie"

PS

gdybym pojechał na serwis autem z mojego awatara chyba nie doszło by do tego incydentu

może pojechac takim z reklamacją ?

Horhe 15-03-2010 17:39

Odp: Serwis kradnie?
 
faktura podstawą usługi. do serwisu i z kierownikiem pogadać. jeżeli sprawa nie wyjaśni się w ciągu pół godziny wzywam policje bo okradają tu samochody.
...ale dla paru śrubek wzywać funkcjonariusza? :P czy zginęło coś więcej? co zlecałeś, że musieli tam zaglądać?

uro2 15-03-2010 17:56

Odp: Serwis kradnie?
 
Cytat:

Napisał snupolek (Post 1387602)
może pojechac takim z reklamacją ?

:lol:Efekt gwarantowany.

azet 15-03-2010 19:03

Odp: Serwis kradnie?
 
no cóż , nawet dla paru śrubek wezwać policjanta,ale to ostateczność bo pewnie i tak niczego się nie udowodni , trzeba spróbować wyjaśnić....

1olek 15-03-2010 19:15

Odp: Serwis kradnie?
 
wejsc, narobic troche halasu, glosno mowic zeby klienci uslyszeli ze kradna i od razu zmiekna, bo odstraszasz im klientow ;)

eng 15-03-2010 19:21

Odp: Serwis kradnie?
 
snupolek jeżeli rzeczywiście jesteś z branży jak auto w twoim avatarze to dziwie się Twojego pytania na forum. W końcu mamy do czynienia z ewidentną kradzieżą a tym zajmuje się właśnie policja. Na Twoim miejscu pojechałbym tam w mundurze i ewidentnie fordem z avatara i poprosiłbym o wyjaśnienie i to "szybkie" sytuacji. Myślę, że mundur zrobi swoje.

Pulse 15-03-2010 19:30

Odp: Serwis kradnie?
 
Zaraz chwile. Jeśli brakuje Ci śrubek od mocowania zegarów to jeśli przyjąć czarny scenariusz to może nie o śrubki chyba chodziło ale np. jakieś elementy z zegarów? Może.

Lucjan122 15-03-2010 20:04

Odp: Serwis kradnie?
 
Ja z innej beczki.Czy niejaki HORHE / powyzej / ma prawo wykorzystywać wizerunek tak zacnego aktora jakim był Roman Wilchelmi ? Co na to moderatorzy?
Przepraszam że nie na temat ale jakoś mi to przeszkadza.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.