Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Dlaczego jest takie tanie??? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=75571)

tonberrypl 31-07-2009 15:31

Dlaczego jest takie tanie???
 
Jak w temacie, dlaczego te auto oddają prawie za darmo, zamierzam kupić Mondeo Mk3 2.0 TDCI kombi, w niemczech ceny za 2002 rok ok. 2500-3000 Euro!!! Słyszałem że do każdego takiego mondka zaraz po zakupie trzeba doliczyć kilka koła na wtryskiwacze???

Cobretti 31-07-2009 15:54

Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???
 
Cytat:

Napisał tonberrypl (Post 1216381)
Słyszałem że do każdego takiego mondka zaraz po zakupie trzeba doliczyć kilka koła na wtryskiwacze???

co za bzdury jeli chodzi o doliczanie kasy...
ale z drugiej strony coś w tym jest skoro:

Cytat:

Napisał tonberrypl (Post 1216381)
dlaczego te auto oddają prawie za darmo, zamierzam kupić Mondeo Mk3 2.0 TDCI kombi, w niemczech ceny za 2002 rok ok. 2500-3000 Euro!!!

nie wiem skad takie ceny wziałes.. pewnie jakieś komisowe rzęchy :)
tak na szybko pierwszy porządny mondziak .. z tm, ze 2003 rok 4500euro...

jewro 31-07-2009 17:22

Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???
 
Nie kuś się na takie ceny, ja sprowadzałem autko osobiście i dobre auto kosztuje więcej tylko rzęchy jak to napisał przedmówca kosztują takie śmieszne pieniądze, i kupuj z silnikiem TDDI jest zwykla pompa wtryskow nie ma pompowtryskiwaczy jest mniej czuły na kiepskie paliwo:-)))

Cobretti 31-07-2009 17:53

Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???
 
Cytat:

Napisał jewro (Post 1216416)
i kupuj z silnikiem TDDI jest zwykla pompa wtryskow nie ma pompowtryskiwaczy jest mniej czuły na kiepskie paliwo

ale TDCi lepiej jeździ :)

artur1234 31-07-2009 18:42

Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???
 
Było gdzies porownanie TDCI i TDDI i byly rozne opinie...
Ale fakt faktem mondeo tanieje w oczach... Nawet takie starsze auta jak moje mk1 traca... Za 3tys mozna kupic takie cos co jeszce jezdzi... a 5-6 zadbany egzemplarz z konca produkcji... Troche to dziwne ceny przy tak wysokich cenach czesci zamiennych(duzo czesci do mk1 jest w podobnej cenie do mk3).
Nic pozostaje mi czekac az mk3 stanieja jeszce bardziej to sobie pozwole na takie;)

Starwarrior 31-07-2009 20:54

Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???
 
Cytat:

Napisał Cobretti (Post 1216430)
ale TDCi lepiej jeździ :)


Zawsze można chipa zarzucić, a różnica w jeździe przed/po jest wielka... :one:

dedal666 31-07-2009 23:18

Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???
 
jak dla mnie wazniejsze jest zeby furka mnie nie zawiodla jak jej potrzebuje a nie zeby zdziebko lepiej jezdzila - nie znam z autopsji roznicy pomiedzy tdci a tddi ale chyba kazdy slyszal o awaryjnosci tdci i ile te naprawy kosztuja...

Cobretti 31-07-2009 23:27

Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???
 
Cytat:

Napisał dedal666 (Post 1216618)
ale chyba kazdy slyszal o awaryjnosci tdci i ile te naprawy kosztuja...

ja sie dowiedziałem o rzekomej awaryjności dopiero po zakupie ..... :D

zrobiłem nim ponad 110.000km... w 1,5 roku.... mam 267.000 w tej chwili :D

i nic :D

jak sprzedam tego to kupuje drugi raz to samo....
komfort jazdy... to jest bezcenne...
za auto gotówką ;)

maestro06 01-08-2009 06:27

Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???
 
Co do cen kłóciłbym się, wystarczy dobrze poszukać szczególnie na niemieckich wioskach tam najbardziej opłaca się kupować. Tym bardziej, że zazwyczaj jak jest jakieś ogłoszenie na necie o aucie w niemczech lub w Pl z niemiec to sorry ale myślicie, że komis czy handlarz dolicza tylko 1000pln za swoją fatygę? Nie bądźcie naiwni... Kolego powiem Ci tak jeśli masz możliwość kupna tak tanio auta to dowiedz się czy możesz podjechać na miejscu przed kupnem na jakiś przegląd ( sprawdź auto najlepiej w fordzie w niemczech, pogadaj z właścicielem, że jeśli auto będzie 100% sprawne Ty płacisz za przegląd i będzie jasne czy coś ukrywa czy jest ok) dopłacisz 200-300 euro ale będziesz miał pewność, aha i jeśli to będzie Turek to od razu odradzam Ci to auto (choćby nie wiem jak się świeciło itp).

Artsorty 01-08-2009 08:08

Odp: Dlaczego Mondeo jest takie tanie???
 
Faktem jest ze Fordy jako marka są tansze niz inne, czy to stereotyp, usterkowosc, brak zaufania do marki? kazdy ma na to swoja teorię, ale przesada tez jest, ze kupisz MK3 TDCI w dobrym stanie za te pieniadze.Pamietac trzeba ze niemcy to chytry naród i nic co dobre za bezcen tez nie puszczą.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.