Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Już nie uciekniesz przed fotoradarem... (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=56947)

stconrado 10-12-2008 09:33

Już nie uciekniesz przed fotoradarem...
 
Polecam lekture. Rece opadaja...

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Fietkus3000 10-12-2008 10:20

Re: Już nie uciekniesz przed fotoradarem...
 
Jak dla mnie to dobra rzecz jednak takie fotoradary powinny być montowane w zupełnie innych miejscach niż na autostradach gdzie prędkość maksymalna powinna być podwyższona do minimum 140 km/h a nie tak jak jest do tej pory 110 a na drogach ekspresowych do 130 to czysta paranoja biorac pod uwagę ile my w Polsce mamy tych dróg ekspresowych.

Fotoradar hmm przy szkołach na pewno, bo chciałbym żeby moim dzieciom nic się nie stało choć wiem że podstawowe przepisy co do poruszania będą znały.

Pozdrawiam Kuba`s.

mmmk 10-12-2008 12:27

Re: Już nie uciekniesz przed fotoradarem...
 
mnie bardziej "interesuje" :/ to:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

link z tej samej strony. chociaz fotoradar nie rozwiazuje sprawy pijanych kierowcow wiec dla bezpieczenstwa pewnie lepiej by bylo jakby zamiast fotoradarow bylo wiecej zywych policjantow tylko takich normalnych a nie glupkow... widzialem ostanio radiowoz jadacy glowna droga bez swiatel... za kilka dni inny as policyjny stanal przed samochodem ktory stal zaparkowany 4 metry od skrzyzowania. mysle sobie bedzie akcja a on wysiada i czesc .... no i se gadaja w najlpsze a radiowoz zaparkowal przed tym zle zaparkowanym wiec wystawal na 1 pas skrzyzowania i wszyscy ktorzy jechali musieli zmienic pas, linie ciagle itp. pozatym zastawili wjazd w jedna ulice i utrudniali wyjazd z niej zaslaniajac widocznosc. chcialem im zrobic fotke i powysylac do przelozonych i programu uwaga i innych tvn turbo ale akurat mam tel w serwisie ale moze to i lepiej bo przynajmniej na mnie nie poluje "policja"

Fietkus3000 10-12-2008 21:50

Re: Już nie uciekniesz przed fotoradarem...
 
Osobiście zgadzam się z tym że jak się juz zatrzymać i pogadać to tylko w bezpiecznym miejscu!! pozdrawiam :568:

tomiscorpio 19-12-2008 19:13

Re: Już nie uciekniesz przed fotoradarem...
 
u nas jak kran sie zepsuje to sie wymienia oczyszczalnie sciekow.


Drogi beznadziejne , policja kupuje 200-300 konne samochody i jezdze sobie barany tym przepalajac paliwko.

Najlepsze jest to ze nie widzialem jeszcze miejsca oznaczonego czarnym punktem gdzie stalby fotoradar.

feliks 20-12-2008 18:49

Re: Już nie uciekniesz przed fotoradarem...
 
heh policja kupuje 300 konne samochody a tu taki ferari pojedzie na zakręće jedno pasmówka 200 km/h a na prostej 230 km/h
albo paskiem 260 km/h

tomiscorpio 21-12-2008 23:35

Re: Już nie uciekniesz przed fotoradarem...
 
Cytat:

Napisał feliks
heh policja kupuje 300 konne samochody a tu taki ferari pojedzie na zakręće jedno pasmówka 200 km/h a na prostej 230 km/h
albo paskiem 260 km/h

co?

johnnyjp 01-01-2009 22:37

Re: Już nie uciekniesz przed fotoradarem...
 
ja ostatnio slyszalem w radiu ze gdzies pod warszawa nieznani sprawcy zamalowali 10 radarow czarna farba :) w komentarzu do reportazu jakis pan ze stolecznej powiedzial ze niestety policja nie dysponuje srodkami finansowymi na wyczyszczenie radarkow z farby :) chyba ide do sklepu po farbe ;)

feliks 06-01-2009 16:56

Re: Już nie uciekniesz przed fotoradarem...
 
Cytat:

Napisał tomiscorpio
Cytat:

Napisał feliks
heh policja kupuje 300 konne samochody a tu taki ferari pojedzie na zakręće jedno pasmówka 200 km/h a na prostej 230 km/h
albo paskiem 260 km/h

co?

passatem =paskiem

tomiscorpio 06-01-2009 17:14

Re: Już nie uciekniesz przed fotoradarem...
 
ale ja nie kumam calej twojej wypowiedzi , ferrari 200 na zakrecie 230 a passatem 260 , czyli co??

chodzi Ci ze tak szybko nikt nie jezdzi zeby kupowac 300 konne auta czy jak?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.