Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2014-2018] Kabel diagnostyczny - jaki polecacie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=303055)

komandoskiel 15-11-2019 22:42

Kabel diagnostyczny - jaki polecacie
 
Witam jak w temacie. Jakie kable polecacie oprócz ucds który ruszy w mk3 po lift.

pankrakus 16-11-2019 06:07

Odp: Kabel diagnostyczny
 
Witam

Czyżby Viaken

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

pozdrawiam

makinen 16-11-2019 09:08

Odp: Kabel diagnostyczny
 
Tu masz poradnik [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

GreK 12-01-2020 20:41

Odp: Kabel diagnostyczny
 
poradnik, czy google to jedno, ale odpowiedź na pytanie co tu się poleca i do czego - to byłaby bardziej przydatna odpowiedź.
jeśli Forscan czy ELMConfig - to widać Viaken STN1170
A jeśli UCDS, to co jest sprawdzone? Ktoś coś poleci?
Oryginał od ruskich wychodzi drogo dla amatorskich działań. Klon od ruskich? Który i skąd? Coś z Chin ale sprawdzone?
A ktoś działa na VCM II ? nie Bosch/Rotunda za 1000+ zl, tylko coś w przystępnej cenie?

(* tak, wiem, że tanio i dobrze w przyrodzie nie występują razem, więc proszę o konkretne wypowiedzi bez moralizowania)

arturek 13-01-2020 05:44

Odp: Kabel diagnostyczny - jaki polecacie
 
Witam

Zapytaj kolegę @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - on używa klona UCDS

pozdrawiam
Arturek

edmun 13-01-2020 06:10

Odp: Kabel diagnostyczny - jaki polecacie
 
chiński UCDS działa jako J2534.
sprawuje się dobrze i mając aplikacje UCDS oraz Forscana nie trzeba używać czegokolwiek innego.

kubaw20055 13-01-2020 08:37

Odp: Kabel diagnostyczny - jaki polecacie
 
Upewnijcie mnie proszę, czy ten kabel na 100% zadziała z mk3 i czy nie będzie sprawiał takich problemów z odczytem tego, co znajduje się w samochodzie (FORScan + Viaken):

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Teisejas 14-01-2020 20:25

Odp: Kabel diagnostyczny - jaki polecacie
 
Gwarancji na 100% nikt Ci nie da - jeżeli już, to ja podpisałbym sie pod Viakenem i Forscanem a sam wiesz najlepiej, że w Twoim przypadku coś nie hula, mimo że właściwie wszystkim innym działa bez problemu. A teraz pytasz o chińskiego klona UCDS ;) Jeżeli coś Ci to pomoże to ja przed świętami kupiłem na tej aukcji: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Doszedł w 3 tygodnie, u mnie działa i ja jestem zadowolony. Jedyna niezgodność z opisem to wersja programu - na płytce była 1.26 a nie 1.27, chociaż nie wiem czy jest jakaś istotna różnica. Zresztą napiszę do sprzedającego, zobaczę co odpisze.

hans860 01-03-2020 19:54

diagnostyka - jaki interfejs polecacie?
 
Witam. Panowie/Panie potrzebne mi wasze wsparcie odnośnie sprzętu do diagnostyki forda od 2016r w górę. W internecie można znaleźć sporo sprzętów diagnostycznych ale szukam czegoś dedykowanego do forda i działającego. Z tego co udało i się dowiedzieć muszę szukać IDS. Czy ktoś jest w sanie mi polecić jakiś dobry i z pewnego źródła ?

edmun 01-03-2020 20:02

Odp: diagnostyka
 
IDS jest top półką. Stać Cię i będziesz robił auta sobie i klientom?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.