Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Czy ktoś kupował od firmy Automeritum samochód ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=156531)

leszeklb 24-04-2012 07:25

Czy ktoś kupował od firmy Automeritum samochód ?
 
Witam wszystkich forumowiczów. Od jakiegoś czasu przymierzam sie do zakupu Forda Mondeo, no i trafiłem na stronę Automeritum. Generalnie i na otomoto też sprzedają. W każdym razie z informacji, które przeczytałem wynika, że zleca sie im znalezienie konkretnego samochodu (rocznik, wyposażenie, przebieg, itp) i oni wynajdują, informują, że jest, przesyłają malowo szczegółową informację i w przypadku zainteresowania ściągają do Polski. Cena końcowa trochę droższa niż "z ogłoszeń", ale dają gwarancje przebiegu, stanu technicznego, legalności. Trafiłem na parę opinii na forach samochodów innych marek i są opinie dobre ale też i, powiedziałbym średnie. Wychodzi na to, że wchodzą w kupno zagranicznych aut poleasingowych, z wyceną biegłego.
No, teraz pytanie, czy ktoś z forumowiczów korzystał z tej firmy, no i czy mógłby sie podzielić opinia na jej temat. Przy obecnych próbach oszustw może to byłoby alternatywą?
Pozdrawiam

edeks 24-04-2012 09:20

Odp: MK4 z firmy Automeritum
 
A nie myślałeś o tym, żeby samemu poszukać coś poleasingowego i nie płacić prowizji pośrednikowi? Też będziesz miał opinię biegłego, "gwarancję" przebiegu, stanu technicznego i legalności. Oprócz tego auto będzie z PL, czyli możesz podzwonić po ASO z pieczątek w książce i upewnić się, czy to, co było robione, pokrywa się z tzw. check listą, którą też powinieneś otrzymać.

leszeklb 24-04-2012 11:30

Odp: MK4 z firmy Automeritum
 
Cytat:

Napisał edeks (Post 1819602)
A nie myślałeś o tym, żeby samemu poszukać coś poleasingowego

Generalnie nie, nie za bardzo mi się uśmiecha kupowanie poleasingowego z Polski skoro mam do wyboru kraje gdzie są normalne drogi :-)

kaammyyk 24-04-2012 15:04

Odp: MK4 z firmy Automeritum
 
Może to ci pomoże wyrobić zdanie :
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

darrally 24-04-2012 16:07

Odp: MK4 z firmy Automeritum
 
Cytat:

Napisał leszeklb (Post 1819660)
Generalnie nie, nie za bardzo mi się uśmiecha kupowanie poleasingowego z Polski skoro mam do wyboru kraje gdzie są normalne drogi :-)

A dlaczego nie???? Niekoniecznie musimy rozmawiać o przebiegach rzędu 200.000,00km i więcej........np.[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Ford Mondeo 2,0 Silver X
39 581 km rocznik 2010.

leszeklb 24-04-2012 19:32

Odp: MK4 z firmy Automeritum
 
Cytat:

Napisał kaammyyk (Post 1819734)
Może to ci pomoże wyrobić zdanie :
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Dzięki kaammyyk, raczej pomogło. Im więcej przeczytałem wpisów tym większe przekonanie, że i tam kupujesz w ciemno, jeśli chodzi o pewne sprawy oczywiście, podsespoły, rzeczywisty wygląd który jest odczuciem czysto subiektywnym itp. A zaliczka już wpłacona. Jest niby do odzyskania, ale ho-ho. Muszę szukać jednak inaczej.
Pozdrav

RafałB 25-04-2012 09:51

Odp: MK4 z firmy Automeritum
 
Właśnie poczytałem ten temat na forum BMW o tej firmie....no ładnie gość-klient,który u nich kupił ich opisał....prawdziwi "profesjonaliści" :D

czeslaw555 28-04-2012 20:17

Odp: MK4 z firmy Automeritum
 
warto potrudzić się samemu z zakupem zagranicą ,wszystko zależy jakiego wyposażenia szukamy, w jakim stanie i do jakiej kwoty.

czeslaw555 19-05-2012 07:14

Odp: MK4 z firmy Automeritum
 
jak sądzicie krajowy ci on ? [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
ja odnoszę wrażenie że nie ,

RafałB 19-05-2012 08:33

Odp: MK4 z firmy Automeritum
 
Cytat:

Napisał czeslaw555 (Post 1829893)
ja odnoszę wrażenie że nie ,

Dlaczego?

Skoro typek pisze że z PL to chyba ma na to jakieś dowody?:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.