Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Ford Mondeo MK4 2008 Ocencie... (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=143001)

barczol 03-11-2011 15:11

Ford Mondeo MK4 2008 Ocencie...
 
Witam!

Proszę o ocenę auta: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Na co mam zwrócić szczególną uwagę przy zakupie? Auto warte ceny? Co można wywnioskować ze zdjęć?

Oglądał ktoś te auto? Jeżeli tak to proszę o opinie:)

adziok09 03-11-2011 17:38

Odp: Ford Mondeo MK4 2008 Ocencie...
 
uważał bym na ta skrzynie bo to poczatek jej produkcji ale wersja fajna titanium takze pełen luksus dziwne ze ma z tyłu spojler bo to nie titanium s ale moze ktos sobie dokupił..... przebieg myśle ze orginalny bo w srodku wyglada jak nowy

barczol 03-11-2011 17:53

Odp: Ford Mondeo MK4 2008 Ocencie...
 
Dzwoniłem do serwisu Forda podałem nr vin powiedzieli mi że to Titanium S. A czemu miałbym uważać na skrzynie? Coś się z nimi działy czy coś?

Skrzynia ma 6 biegów w automacie. To jest TipTronic? A co do spojera to nawet każdy może sobie dokupić...ale dzięki za info muszę się dokładniej dowiedzieć....

adziok09 03-11-2011 19:31

Odp: Ford Mondeo MK4 2008 Ocencie...
 
to ciekawe ze w serwisie powiedzieli ci ze to titanium s bo nie wyglada oprócz spojlera na klapie zobacz sobie jak wyglada titanium s w środku ma czerwoną nić na fotelach kierownicy itp. a z zewnatrz inny zderzak halogeny co do skrzyni to jechałem takim fajnie się zbiera dobrze redukuje ale jak chcesz ruszyc z piskiem opon to troche sie miesza. Opinie nie sa negatywne ale jest to nowość w fordzie a jak wiesz nowe rzeczy lubią sie psuć (choroba wieku dziecięcego) musisz go dobrze sprawdzic w ASO

barczol 03-11-2011 20:10

Odp: Ford Mondeo MK4 2008 Ocencie...
 
Wielkie dzięki:) za odpowiedź. Ja z piskiem nie musze;p dlatego 2.0 i automat:D z piskiem to bym kupił coś w stylu foczki;p

goodi 03-11-2011 21:21

Odp: Ford Mondeo MK4 2008 Ocencie...
 
Dziwne to Titanium S w opinii Forda. W wersji S jest czerwone przeszycie foteli, aluminiowe nakładki na pedały, wykończenie Piano Black + carbon, zupełnie inny grill. Ponadto najważniejsze - Titanium S zawsze ma najmocniejsze silniki. 143KM w tej wersji to jakaś skucha. Może Panu się pomerdało Titanium X z S.

Pozdrawiam

MAG 03-11-2011 22:14

Odp: Ford Mondeo MK4 2008 Ocencie...
 
Samochód wypuszczony jako nowy na rynek holenderski (nr rejestracyjny miał 07ZLRN), więc dlaczego w ogłoszeniu jest wpisane że sprowadzony z Niemiec???

Nie wiem czy mają w Holandii jakieś rejestry dotyczące aut używanych gdzie moznaby sprawdzić przebieg (takie jakie sa np w Szwecji czy Danii), ale warto byłoby podrążyć sprawę tej małej niezgodności miejsca pochodzenia auta - np poprosic o zdjęcie książeczki serwisowej z wpisami, bo może nagle sie okazać, że to jakis "wałek" z licznikiem będzie ...

btw - to jest IMHO raczej wersja Titanium X, a nie Titanium S
W opisie w Etisie widnieje seria 66, a seria 60 to zwykłe Titanium, ale niestety nie wiem jak jest oznaczane Titanium S

goodi 03-11-2011 23:17

Odp: Ford Mondeo MK4 2008 Ocencie...
 
Cytat:

Napisał MAG (Post 1731531)
W opisie w Etisie widnieje seria 66, a seria 60 to zwykłe Titanium, ale niestety nie wiem jak jest oznaczane Titanium S

Titanium S z roku 2011 ma oznaczenie 60, żeby było śmiesznie. No chyba, że rocznik ma również na to wpływ.

Pastoo 04-11-2011 11:30

Odp: Ford Mondeo MK4 2008 Ocencie...
 
To jest TitaniumX z elementami pakietu S (ale nie kompletnym pakietem) - stąd ma spojler na klapie i 18", ale nie ma zderzaków TitS oraz halogenów pakietu stylizacyjnego. Dodatkowo Titanium S ma seryjnie tapicerkę i dywaniki z czerwonymi przeszyciami oraz fajniej obszytą kierownicę (są elementy skóry perforowanej)
Niemniej bestia z ogłoszenia jest na wypasie, z zastrzeżeniem co do wiedzy sprzedającego. Kraj pochodzenia pomylony, dodatkowo pisze, że ma 143 konie, tymczasem automat 2.0 TDCi ma 130 koni.

barczol 04-11-2011 13:10

Odp: Ford Mondeo MK4 2008 Ocencie...
 
Przepraszam was za zmyłkę w serwisie powiedzieli mi że jest to wersja X a nie S sorry. Akurat jak pisałem temat wcześniej czytałem o wyposażeniach i mi się coś pokręciło.

według vinu jest to 2.0L Duratorq-TDCi (143PS) Vin mi rozkodował wojtekn:)

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.