Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   Jaka nawigacje polecacie? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=67958)

Arkag16 22-04-2009 14:54

Jaka nawigacje polecacie?
 
Witam:0 Nie wiem czy dobry dział :) Jeżeli nie to przepraszam i prosze o przeniesienie go do innego dzialu:)

Tak jak w temacie :) Jaka nawigacje proponujecie:)? Cena tak do 600 zl:)
pozdrawiam:)

jarkar81 22-04-2009 15:19

Odp: Jaka nawigacje polecacie?
 
Ja mam Lark FreeBird 35.4 z MM6Easy, AM5, iGo8 na pokładzie i na razie sobie chwalę ...

p.kowal 22-04-2009 15:23

Odp: Jaka nawigacje polecacie?
 
Ja kupiłem Mio MooV 500 PL. Kupowałem ją w lutym za 510 zł, nie sprawdzam ile kosztuje obecnie, by zbytnio się nie wkurzać.
Niewątpliwą zaletą jest rozmiar wyświetlacza (gdy ją kupowałem, była to nawigacja z największym wyświetlaczem na tym poziomie cenowym).
W wersji PL ma tylko mapę Polski, ponoć najaktualniejszą, ale potrafi niekiedy trochę namieszać.
Navi można ponoć bez problemu odblokować i odpalić z inną mapą, choćby z karty SD, ale ja tego nie robiłem i jeżdżę na oryginalnej mapie podpartej zdrowym rozsądkiem a w razie potrzeb również mapą papierową.

kosteg 23-04-2009 23:40

Odp: Jaka nawigacje polecacie?
 
wybieraj z palmow mio z wbudowanym modulem gps i zapodaj dowolna mapke - ja uzywam am 5.3 i budynki 3d sa bardzoooo ok

resonal 27-04-2009 15:22

Odp: Jaka nawigacje polecacie?
 
Ja mam zestaw mio moov 200, przekątna 3,5 cala która w zupełności mi wystarcza i wgrana jest automapa europy, super zestaw za małą kasę.
pozdro

gulik1978 28-04-2009 14:15

Odp: Jaka nawigacje polecacie?
 
Ja używam Nokii 500 z AutoMapą 5.5 i jak dla mnie jest rewelka. Budynki w 3D robią wrażenie i ułatwiają trafienie pod wskazany adres.

maazik 28-04-2009 14:21

Odp: Jaka nawigacje polecacie?
 
ja mam Mio h610 i jestem zadowolony - iGO8 i AM 5.3 i jestem zadowolony :) na baterii chodzi dobre 8godzin podczas nawigacji :) a kupiłem go wlasnie z tego względu - góry i piesze wędrówki :) dodatkowo czasem jeździ w aucie :)

1olek 04-05-2009 11:56

Odp: Jaka nawigacje polecacie?
 
A ja polecam Garmin, naprawde swietna nawigacja. Kolega ma TomTom'a i mapa jest o wiele slabsza od tej w Garmin'ie.

lollek 04-05-2009 21:25

Odp: Jaka nawigacje polecacie?
 
Cytat:

Napisał resonal (Post 1149485)
Ja mam zestaw mio moov 200, przekątna 3,5 cala która w zupełności mi wystarcza i wgrana jest automapa europy, super zestaw za małą kasę.
pozdro

Też mam [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] z automapą Europy -> bdb sprzęt , polecam!

Rommi 27-05-2009 11:51

Odp: Jaka nawigacje polecacie?
 
Zgadzam sie całkowicie, równiez używam Mio 200 z AM 5.3 i jest rewelacja. W moim Galaxie mieści się w przednie narożne okienko i w niczym nie przeszkadza.
Polecam jeśli chodzi ci o navi , bo do oglądania filmów czy gier to raczej za mała (ale mozna po wgraniu panelu ).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.