Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|śląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=127)
-   -   Byłby ktoś skłonny podjechać zobaczyć autko ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=302937)

wojtekn 12-11-2019 08:08

Byłby ktoś skłonny podjechać zobaczyć autko ?
 
Siemka
Jak w temacie może ktoś ma blisko, aby zerknąć.
Opinie w necie sprzedawca ma nie najlepsze co by jechać setki kilometrów i się jak zawsze rozczarować ?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Szwagier się napalił wiecie jak jest :)

wojtekn 13-11-2019 11:29

Odp: Byłby ktoś skłonny podjechać zobaczyć autko ?
 
Nikt nic :?:

mondeo70235 15-11-2019 21:42

Odp: Byłby ktoś skłonny podjechać zobaczyć autko ?
 
kolego mój znajomy znalazł też go w ogłoszeniu ale się nie dogadali co do ceny bo jeszcze do ceny trzeba doliczyć opłaty a nic nie chciał mu spuścić z ceny,miałem go sprawdzić po vin ale nie doszło do tego

luckyboy 16-11-2019 07:31

Odp: Byłby ktoś skłonny podjechać zobaczyć autko ?
 
Cytat:

Napisał mondeo70235 (Post 3193693)
nie dogadali co do ceny bo jeszcze do ceny trzeba doliczyć opłaty a nic nie chciał mu spuścić z ceny

Tragedia...

kacza1982 25-11-2019 20:49

Odp: Byłby ktoś skłonny podjechać zobaczyć autko ?
 
Wtrącę swoje 3 grosze, dosłownie offtopic... niestety. Na moje oko, ten przebieg jakoś dziwnie niski, a dlaczego?
1. Kierownica z lewej strony wytarta (to nie jest oczywiście wyznacznik dużego przebiegu, bo może przebieg typowo miejski, ale to też nie do końca dobra oznaka)
2. Mieszek gałki zmiany biegów wygląda na wymieniony na najtańszy zamiennik, ale mogę się mylić
3. Wytarty przycisk obiegu wewnętrznego? Trochę to dziwne, bo w climatronicu chyba sam się włącza taki obieg, a wygląda na intensywnie używany
4. Cena bez opłat
5. Warto by jednak wydać te kilkadziesiąt złociszy na sprawdzenie auta online po otrzymaniu numeru vin - wbrew pozorom to nieduży wydatek w stosunku do utopienia kilku tysięcy na późniejsze naprawy jeżeli licznik skręcony

Osobiście - nie jestem zwolennikiem kupowania auta na tak dużą odległość, aby nie jechać kilkuset kilometrów i się zawieść albo kupić auto na siłę i później pluć sobie w brodę - cierpliwość to dobra cecha podczas poszukiwań auta i nigdy nie szukać wg najniższej ceny

Powodzenia szwagrowi życzę :)

EW1 29-11-2019 15:49

Odp: Byłby ktoś skłonny podjechać zobaczyć autko ?
 
Nie mam daleko ale tylko sobota albo niedziela u mnie wchodzi w grę jeśli to dalej aktualne

krzysztofSJZ 30-11-2019 18:54

Odp: Byłby ktoś skłonny podjechać zobaczyć autko ?
 
Ten komis nie ma dobrej renomy, a otwarty jest 7 dni w tygodniu toż to teren słynnej giełdy śląskiej, nie ma jak teraz tam jechać ale nie ufam tym gościom, zresztą jak tu kolega napisał czasami rozejrzeć się w miejscu zamieszkania, w 2018 pojechałem z kumplem po Mondeo heh do Gdańska, a wróciliśmy bez auta to Mondeo miało byc bez wypadkowe a okazało się po przeszczepie tylnej prawej ćwiary i to na bezczelnego na progu już było widać spaw po odchyleniu oparcia i wyszarpaniu wygłuszenia masakra, darmo zrobione ponad 1000 km, a dosłownie na 2 dzień wynalazł Mondka 10 km od siebie ta sama cena ale na 90% nikt nic nie znalazł, większość narodu jezdzi na tą giełdę po ciuchy, a co do tej gwarancji co to niby oferują to radzę zagłębić się w regulamin i od czego masz ubezpiecznie, z reguły od niczego


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.