Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Opona Pirelli Winter Carving (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=16715)

blue333 24-09-2006 20:19

Opona Pirelli Winter Carving
 
Witam,
proszę o opinie na temat oponki wymienianej w tytule. Jest to model 2004, więc może ktoś z Was już na nich jeździł. Poważnie rozważam ich zakup (nowe), gdyż w porównaniu do nowych modeli ma bieżnik 10mm i super wyglądające lamele. Tylko do testów brak śniegu i sklepu, który bezpłatnie by zaoferował testowanie. :fcp20 Stąd pytanko. :fcp18

Pozdro

jagrall 24-09-2006 20:23

blue333, widzę że masz poważny dylemat sz tymi oponami, bo to już chyba trzeci twój post na ten temat :)

blue333 24-09-2006 20:44

Cytat:

Napisał jagrall
blue333, widzę że masz poważny dylemat sz tymi oponami, bo to już chyba trzeci twój post na ten temat :)

zgadza się.

Jak przez poprzednie 4 lata jeździłem Megane - to kupowałem inną klasę, teraz chcę mając taki wózek dobrze dobrać i cieszyć się możliwościami auta i w zimie.

Pozdro

jagrall 24-09-2006 20:47

Cytat:

Napisał blue333
teraz chcę mając taki wózek dobrze dobrać i cieszyć się możliwościami auta i w zimie.

w jednym z twoich postów napisałem że mam zimówki continentala (jakiś winter contact czy coś) i naprawdę są świetne. zimą kilka razy byłem w górach i podjeżdżałem pod naprawdę solidne górki

blue333 24-09-2006 20:48

Cytat:

Napisał jagrall
...jakiś winter contact czy coś)...

podaj proszę to "coś". Będę mógł sobie porównać parametry w sklepie. I obejrzę lamelki, hehe.

jagrall 24-09-2006 20:50

to nie dziś, bo mam te koła w piwnicy, jutro jeobejrzę dokładnie i napiszę dokładnie jaki to model

marek11 25-09-2006 08:49

Ja ostatnia zime przejechalem ( okolo 20tys) na Firestone Winterhawk (205/55/R16)nic negatywnego nie moge powiedziec i jestem zadowolony.

Jelonek 25-09-2006 09:25

oponki...
 
ja mam od poprzedniego sezonu kupione w swietnej cenie contonentalki wintercontact 810 ts, i chwalę w niej to ze jest cicha i ze dobrze oczyszczają sie lamele ze sniegu, jest asymetryczna więc na mokrym tez jest dośc stabilna, wybrałem ją bo większośc tras w zimie pokonuje w mieście i na raczej dobrze utrzymanych drogach ale i zaspy podczas urlopu zimowego się zdarzały i było wszystko ok...

Bart 25-09-2006 17:17

Ja mam DAYTONy i też nie narzekałem... Na lodzie i tak nic nie pomaga oprócz kolców (zabronionych w Polsce)... A na śnieg to nie jest zła oponka. Szczerze powiem, że bardziej na śniegu należy liczyć na swój rozum i rozwage niż na ESP i oponki... (ESP nie mam, z resztą chyba OK :D)

jagrall 25-09-2006 17:22

Cytat:

Napisał blue333
jagrall napisał/a:
...jakiś winter contact czy coś)...


podaj proszę to "coś".

continental conti winter contact 760ts


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.