Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Instrukcja obslugi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=49691)

Arkag16 18-08-2008 11:58

Instrukcja obslugi
 
Szukam instrukcji obslugi do Ford Mondeo 2002r (sprowadzilem z Belgii i nie ma polskiej wersji). Nie moge jej nigdzie znaleźć :/ I jakby co nie podawajcie mi ze tu jest [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] bo tam jest dla rocznika 2004 z nowsza deska :(
Prosze o pomoc

Kondzio 18-08-2008 12:47

Re: [MK3] Instrukcja obslugi
 
podaj e-mail mam jakąś z 2003 może to będzie to

Arkag16 18-08-2008 22:18

Re: [MK3] Instrukcja obslugi
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Jarek_Onet 18-08-2008 22:27

Re: [MK3] Instrukcja obslugi
 
Popatrz na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] tam powinna być instrukcja do Twojego autka

marbaro 19-08-2008 00:08

Re: [MK3] Instrukcja obslugi
 
Podpowiedzcie koledzy, jak wymienić filtr antypyłkowy w kabinie?
i druga sprawa: Czy ktoś wymieniał poduszki pod silnikiem? Mechanicy na hasło o wymianie łapią się za głowę, że to tyle roboty i koszty - nikt nie chce konkretnie odpowiedzieć ile to kosztuje i ile będzie trwać.
Macie z tym jakieś doświadczenia?

pozdrawiam kolegów

marbaro

MKIII TDCI 2002

Arkag16 19-08-2008 00:25

Re: [MK3] Instrukcja obslugi
 
Cytat:

Napisał Jarek_Onet
Popatrz na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] tam powinna być instrukcja do Twojego autka

Czytaj uważnie mój post.... Przecież napisałem że jest tam instrukcja do nowszej wersji!

Jarek_Onet 19-08-2008 13:31

Re: [MK3] Instrukcja obslugi
 
Cytat:

Napisał Arkag16
Cytat:

Napisał Jarek_Onet
Popatrz na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] tam powinna być instrukcja do Twojego autka

Czytaj uważnie mój post.... Przecież napisałem że jest tam instrukcja do nowszej wersji!

Kolego zadaj sobioe trochę trudu, poprzeglądaj instrukcje i wtedy pisz.
Pierwsza z brzegu jest instrukcja do Mondeo MK3, instrukcja jest z 2005 roku więc nie dotyczy nowszej wersji Mondeo MK4 (te są niżej). Prawdą że nie jest ona dokładnie do Twojego auta z 2002 roku, tylko do modeli po roku 2003, ale zmiany które zaszły dotyczą drobnostek takich jak wnętrze (rodzaj konsoli, nowe radia, wprowadzenie klimtronika, nawigacji DENSO), na zewnątrz poza typem halogenów i drobnymi niuansami np. w postaci kloszy tylnych lamp, czy też atrap i wyglądu zderzaków. Pozostałe informacje są takie same i również pasują do Twojego Mondka.

Ponadto na samym dole jest instrukcja do starszej wersji Mondeo która powinna Cię zadowolić.

kicaj 19-08-2008 13:39

Re: [MK3] Instrukcja obslugi
 
Cytat:

Napisał marbaro
Podpowiedzcie koledzy, jak wymienić filtr antypyłkowy w kabinie?
i druga sprawa: Czy ktoś wymieniał poduszki pod silnikiem? Mechanicy na hasło o wymianie łapią się za głowę, że to tyle roboty i koszty - nikt nie chce konkretnie odpowiedzieć ile to kosztuje i ile będzie trwać.
Macie z tym jakieś doświadczenia?

pozdrawiam kolegów

marbaro

MKIII TDCI 2002

filtr przeciwpylkowy
na wszystko znajdziesz odpowiedz na forum - byly tematy na ten temat poruszane, a z poduszkami jak pamietam to nie taki problem i koszta...

Arkag16 19-08-2008 17:03

Re: [MK3] Instrukcja obslugi
 
[quote=Jarek_Onet]
Cytat:

Napisał Arkag16
Cytat:

Napisał Jarek_Onet":2djr2m9y]Popatrz na [url="http://www.ford.pl
http://www.ford.pl[/url] tam powinna być instrukcja do Twojego autka

Czytaj uważnie mój post.... Przecież napisałem że jest tam instrukcja do nowszej wersji!

Kolego zadaj sobioe trochę trudu, poprzeglądaj instrukcje i wtedy pisz.
Pierwsza z brzegu jest instrukcja do Mondeo MK3, instrukcja jest z 2005 roku więc nie dotyczy nowszej wersji Mondeo MK4 (te są niżej). Prawdą że nie jest ona dokładnie do Twojego auta z 2002 roku, tylko do modeli po roku 2003, ale zmiany które zaszły dotyczą drobnostek takich jak wnętrze (rodzaj konsoli, nowe radia, wprowadzenie klimtronika, nawigacji DENSO), na zewnątrz poza typem halogenów i drobnymi niuansami np. w postaci kloszy tylnych lamp, czy też atrap i wyglądu zderzaków. Pozostałe informacje są takie same i również pasują do Twojego Mondka.

Ponadto na samym dole jest instrukcja do starszej wersji Mondeo która powinna Cię zadowolić.[/quote:2djr2m9y]

No rzeczywiście do starszej.... To jest instrukcja do modelu powyzej 2004.... A to co wymieniles ,,zaszły dotyczą drobnostek takich jak wnętrze (rodzaj konsoli, nowe radia, wprowadzenie klimtronika, nawigacji DENSO)" to wlasnie do tego potrzebuje instrukcji:( A tam jest opisana nowsza konsola itp...

arturek 19-08-2008 22:07

Re: [MK3] Instrukcja obslugi
 
Witam
Już nie przesadzaj z tymi zmianami w desce rozdzielczej.
Przyciski mają inny kształt ale te same oznaczenia.
Oznaczenie pokręteł / przycisków klimy jest intuicyjne.
Opis systemu audio jest i tak w osobnej instrukcji audio.
Możesz zrobić podobnie jak ja i kupić książkę "Sam naprawiam ..." bo tam jest opisana starsza konsola.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]?

W TISie też jest opisana wersja przed liftingiem:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Tak jak napisał przedmówca - są dwie istotne (?) zmiany:
- przednie przeciwmgielne (czyli wymiana żarówki)
- deska rozdzielcza

Przypomnę, że instrukcja obsługi to nie książka sam naprawiam więc opisu naprawy tam nie znajdziesz.

Może prościej będzie gdy powiesz jakiej informacji szukasz.

pozdrawiam
Arturek


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.