Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Jakie polecacie radio radio 1DIN z wysuwanym ekranem? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=222759)

danielu221 06-04-2015 09:24

Jakie polecacie radio radio 1DIN z wysuwanym ekranem?
 
Witam,

przymierzam się do zmiany fabrycznego radia w Mondeo Mk3 ( przed liftem). Pomyślałem, że dobrym rozwiązaniem byłoby radio DIN1 z wysuwanym ekranem. Co moglibyście polecić ( nie ukrywam, że fajnie byłoby to kupić najtaniej jak się da, jednak boję się chińszczyzny)?

Oto co dotychczas znalazłem:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Z góry wielkie dzięki za pomoc :)

reinmeiker 06-04-2015 09:44

Odp: Pytanie o wysuwane radio 1DIN
 
Cześć,

u siebie mam radio pioneer 1-din za nie małe pieniądze i gra to tak sobie słyszałem jak dużo tanszy peiying gra ładniej. Osobiście wybrałbym Kruger&Matz a to dlatego że ma GPS. Natomiast jeżeli jesteś bardziej wymagający to bierz Clariona albo Pioneera. Poza tym w internecie znajdziesz dużo opinii na temat tych radioodtwarzaczy.

1olek 06-04-2015 11:40

Odp: Jakie polecacie radio radio 1DIN z wysuwanym ekranem?
 
znajomy ma pioneer'a 2 din i radio jest przystosowane do wspolpracy z iphonem. Oglnie mowi ze lipa i jak by o tym wiedzial przed zakupem to by poszukal czegos innego. Niby pelno opcji i aplikacji ale po podlaczeniu iphona. Niby jest mozliwosc podlaczenia telefonu z androidem, kupil ten kabel, podlaczylismy, ale to strasznie niewygodne w obsludze jest. A w tym linku nr 3 jest ipod w tle wiec pewnie to podobne dziadostwo.

reinmeiker 06-04-2015 11:48

Odp: Jakie polecacie radio radio 1DIN z wysuwanym ekranem?
 
Cytat:

Napisał 1olek (Post 2383091)
znajomy ma pioneer'a 2 din i radio jest przystosowane do wspolpracy z iphonem. Oglnie mowi ze lipa i jak by o tym wiedzial przed zakupem to by poszukal czegos innego. Niby pelno opcji i aplikacji ale po podlaczeniu iphona. Niby jest mozliwosc podlaczenia telefonu z androidem, kupil ten kabel, podlaczylismy, ale to strasznie niewygodne w obsludze jest. A w tym linku nr 3 jest ipod w tle wiec pewnie to podobne dziadostwo.

Ja mam podobnie tylko że tak jak wcześniej napisałem radio 1-din. I jest tak jak napisałeś, podłączysz iPhona to ok ale jak Androida to już słabo. A samo radio bez rewelacji. Dobrze że mam USB...

1olek 06-04-2015 11:53

Odp: Jakie polecacie radio radio 1DIN z wysuwanym ekranem?
 
Ja osobiscie bym sie zainteresowal radiem z 2 linku. Chinszczyzne z 1 bym odpuscil. Ladnie tylko wyglada, u kolegi z tym walczylismy, wprawdzie inna nazwa, ale chinszczyzna to chinszczyzna, nawet 3 filtry nie pomogly, pieknie gwizda jak dodaje gazu a jak wlaczy swiatla to juz tragedia. Wytrzymal z tym tydzien po czym wywali i zalozyl wczesniejsze wysluzone JCV. Mial to zalozone w audi A6.

dartro 06-04-2015 12:02

Odp: Jakie polecacie radio radio 1DIN z wysuwanym ekranem?
 
Ten Kruger to straszne dziadostwo.

reinmeiker 07-04-2015 06:40

Odp: Jakie polecacie radio radio 1DIN z wysuwanym ekranem?
 
Cytat:

Napisał dartro (Post 2383101)
Ten Kruger to straszne dziadostwo.

Ale napisałeś tak bo używasz czy tylko bo tak się Tobie wydaje? Kolega ma w Kii Sorento Peiying (modelu nie pamiętam) podobno to to samo co ten Kruger jeździ z tym już rok i problemów nie ma. Ja na przykład mogę napisać że Pioneer to dziadostwo miałem już kilka w swoim życiu i zawsze był jakiś mniejszy bądź większy problem. Poza tym zawsze trzeba pamiętać że kupuje się to na co kogoś stać nie każdy może pozwolić sobie na sprzęt z najwyższej półki i chodzi mi nie tylko o radia ale ogólnie, a żyłować się na jakieś radio bo niby jest lepsze uważam za głupotę.

Duke258 07-04-2015 11:51

Odp: Jakie polecacie radio radio 1DIN z wysuwanym ekranem?
 
Witam ja posiadam takie coś [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] już trzy lata w swoim Galaxy.Do tego założyłem monitor w podsufitce i śmiga.Ostatnio tylko AutoMapa coś się przycinała ale zainstalowałem od nowa i jest ok.Polecam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.