Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] Czy można uaktywnić vagiem mruganie kierunkowskazów podczas zakluczania/odkluczania ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=58920)

bodzior 07-01-2009 20:59

Czy można uaktywnić vagiem mruganie kierunkowskazów podczas zakluczania/odkluczania ?
 
Czy jest możliwość Vagiem albo w inny sposób zrobić tak aby zamykanie i otwieranie centralnego było sygnalizowane kierunkowskazami? Dodam że nie mam alarmu. Rocznik 97.
Znajomy w galaktyce też nie ma alarmu a fajnie mu błyska raz jak zamyka i dwa jak otwiera.

skbart 08-01-2009 15:39

Re: Mk1 Pytanie do fachowców od VAG
 
Cytat:

Napisał bodzior
... fajnie mu błyska raz jak zamyka i dwa jak otwiera.

Bez komentarza :570:

poll 08-01-2009 18:09

Re: Mk1 Pytanie do fachowców od VAG
 
nie ma takich możliwości :fcp26

bodzior 08-01-2009 19:35

Re: Mk1 Pytanie do fachowców od VAG
 
Ok. A czy jest możliwość skorygować wskazanie spalania bo pokazuje za małe
4,8 a pali 7 L/100Km

n owicjusz 11-01-2009 18:54

Re: Mk1 Pytanie do fachowców od VAG
 
W moim tez mrugaly:dopuki sie kluczyk nie rozkodowal.
Mam alarm +centralny fabryczny.
Pozdrawiam.

djibiza 16-04-2012 15:55

Odp: Mk1 Pytanie do fachowców od VAG
 
Odświeżę trochę temat...
Czy można uaktywnić vagiem mruganie kierunkowskazów podczas zakluczania/odkluczania auta? Mam fabryczny centralny z alarmem bez pilota.

stomat 16-04-2012 17:03

Odp: Czy można uaktywnić vagiem mruganie kierunkowskazów podczas zakluczania/odklucza
 
Jeżeli masz zamek bez pilota to po cholerę ma mrugać ? Przecież to jest tylko po to żeby zamykając czy otwierając pilotem mieć sygnalizację. U mnie też nie mruga jak zamykam kluczykiem, mruga tylko jak zamykam z pilota.

djibiza 16-04-2012 17:17

Odp: Czy można uaktywnić vagiem mruganie kierunkowskazów podczas zakluczania/odklucza
 
Niby tak, chociaż jeśli jest taka opcja to chciałbym ją uaktywnić, po drugie chcę dołożyć zamykanie z pilota, kupić zestaw [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

bobo75 17-04-2012 02:30

Odp: Czy można uaktywnić vagiem mruganie kierunkowskazów podczas zakluczania/odklucza
 
Cytat:

10.POTWIERDZENIE zamknięcia/otwarcia centralnego zamka odpowiednią ilością błyśnięć kierunkowskazów.
W tym zestawie jest opcja mrugnięcia kierunkowskazami. Z centralki wychodzą dwa przewody które trzeba podłączyć pod kierunkowskazy i zrobione.
Jeżeli dokładasz taki sterownik do centralnego to nie lepiej od razu alarm ?
Te same pieniądze ewentualnie kilkanaście zł więcej, do podłączenia tylko kilka przewodów więcej.
I pomyśl nad tymi scyzorykami to nie jest oryginał, ich jakość jest mizerna, sam się kiedyś na takie połakomiłem a po kilku miesiącach użytkowania grot się złamał i został w stacyjce, po za tym będziesz musiał przełożyć pestkę z immobiliserem. Moim skromnym zdaniem lepiej zostawić oryginalne kluczyki i dokupić alarm z ładnymi pilotami, jeżeli chodzi o tego sprzedawce to sam kupiłem od niego kilka alarmów i wszystko jest OK., ale musisz mieć świadomość że to jest made in china

djibiza 17-04-2012 09:42

Odp: Czy można uaktywnić vagiem mruganie kierunkowskazów podczas zakluczania/odklucza
 
Alarm jest fabryczny u mnie. To może jakiś inny zestaw o podobnym działaniu ażeby nie był typowo chiński? :D tego całego stiga miałem w poprzednim aucie kilka lat i wszystko śmigało elegancko.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.