Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   S-Max 2.5t - zamiar kupna (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=333327)

Rskn 05-02-2023 10:44

S-Max 2.5t - zamiar kupna
 
Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem, chciałbym się przesiąść z mojego dotychczasowego auta jakim jest Opel Astra J w kombi, na coś większego, ponieważ brakuje mi po prostu miejsca na tylnej kanapie i w bagażniku przy codziennym użytkowaniu jak i na wyjazdach wakacyjnych z rodziną. Trochę tematów przeczytałem i padł wybór na S-Maxa, sam mój kolega ma 2.0 Ecoboost z PowerShiftem, przejechałem się i bardzo mi odpowiada komfort wsiadania, wysiadania bo jestem wysokim facetem i przestrzeń. Chciałbym kupić S-Maxa z silnikiem benzynowym 2.5T, najlepiej powyżej 2009r., z tego co wyczytałem jest to najlepszy benzyniak do 2010r., odpada silnik 2.0 ponieważ w roku mam kilka wyjazdów gdzieś dalej autostradami i skrzynia 5 byłaby męcząca. Nie chcę mieć diesla, ponieważ głównie jeżdżę po mieście i robię po kilka km, a raz na dwa tygodnie jakaś trasa dłuższa zaliczona. Wpadł mi w oko 1 S-Max i chciałem się zapytać czy warto, widziałem że jedna osoba sprawdzałą tutaj VIN tego modelu. ogłoszenie już trochę wisi i nie wiem czy cena jest tak wygórowana czy może coś z nim jest nie tak, na fordach aż tak się nie znam żebym cokolwiek mógł sam wywnioskować. Oto link do ogłoszenia:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Teleosxy 05-02-2023 11:08

Odp: S-Max 2.5t - zamiar kupna
 
Sugeruję kontakt z użytkownikiem "MKV"
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
który już interesował się tym autem. Może wie już coś więcej.

Informacja o aucie po VIN-ie (WF0SXXGBWS9C58624):
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Sprzedawca z numerem tel. 604225680 to "Detailing samochodowy CAR DETAIL", więc zadba o to, aby auto wygłądało jak nowe:619:

Rafał A.(antek) 05-02-2023 12:50

Odp: S-Max 2.5t - zamiar kupna
 
Cytat:

Napisał Rskn (Post 3443230)
S-Maxa z silnikiem benzynowym 2.5T, najlepiej powyżej 2009r

Będzie ciężko, bo na 2009 praktycznie zakończono produkcję 2.5T

Rskn 05-02-2023 13:00

Odp: S-Max 2.5t - zamiar kupna
 
Cytat:

Napisał Rafał A.(antek) (Post 3443244)
Będzie ciężko, bo na 2009 praktycznie zakończono produkcję 2.5T

Pewnie tak, ale zdarzało mi się spotkać może modelowo 2010, a produkcja 2009 z tym silnikiem. Budżet mam tak do 40k i chciałbym je jak najlepiej spożytkować. Jak się nie uda to biorę pod uwagę jeszcze mondeo mk4 w kombi.

adamze27 05-02-2023 13:15

Odp: S-Max 2.5t - zamiar kupna
 
jakby wziąć pod uwagę co jeszcze w tym modelu mogło być to pisanie "full opcja" jest rozmijaniem się z prawdą

piotrek305 05-02-2023 13:21

Odp: S-Max 2.5t - zamiar kupna
 
chcesz ładnego s maxa z tych lat to odezwij się do vitoocars. mają profil na fb :) nawet na zamówienie Ci przwiozą. ostatnio mieli takiego.

slawek-kali 05-02-2023 13:23

Odp: S-Max 2.5t - zamiar kupna
 
tu masz perelke ktorych prawie na rynku nie ma.. z fabryki mod Wolfa i 310KM..
Cene juz opuscil, widac ze chce sprzedac ;)

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Teleosxy 05-02-2023 13:48

Odp: S-Max 2.5t - zamiar kupna
 
Niewiele jest tych aut, nawet na większym rynku, np. dla aut z 2009 roku i ręczną skrzynią mamy zaledwie kilka ofert:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Wszystkie z ceną powyżej 40 tys.zł (bez opłat) i często (w jakimś stopniu) powypadkowe.

Rafał A.(antek) 05-02-2023 13:58

Odp: S-Max 2.5t - zamiar kupna
 
Cytat:

Napisał adamze27 (Post 3443247)
"full opcja" jest rozmijaniem się z prawdą

oj tam, paru detali nie ma :) jak się porównuje z golfem 4 1.4 16V to full opcja.
Nie mogę się dopatrzeć czy ma czujniki parkowania.

Jako rodzinny i w tej cenie, to brakuje mi foteli z pamięcią i rolet na szyby tył, a martwi obszywana kierownica przy tym przebiegu.

Rskn 05-02-2023 14:00

Odp: S-Max 2.5t - zamiar kupna
 
Dzięki Panowie za informację, jednak wolałbym już się nie bawić w sprowadzanie zwłaszcza, że nie jestem wtajemniczony w te wszystkie procedury i budżet sobie tak ustawiłem, że więcej na auto nie chciałbym przeznaczyć. Imo samochody tak podrożały, że jeszcze się nie przestawiłem psychicznie na takie ceny za kilkunastoletnie auto.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.