Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] Podswietlenie zegarów - pad³o (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=113505)

mr_ffox 29-10-2010 18:52

Podswietlenie zegarów - pad³o
 
Witam mam problem, a mianowicie pad³o mi pod¶wietlenie zegarów, do tej pory swiecila mi sie tylko lewa strona wiec widzialem jak szybko jade :) ale teraz ciemosc i troche mnie to wkurza. Wie ktos jak sie dobrac do tych zegarow i zmienic zarowki, czy ciezko jest wyciagnac zegary z tej kopu³ki za kierownica ?

Dzieki

Kubuch 29-10-2010 19:42

Odp: Podswietlenie zegarów - pad³o
 
Cytat:

Napisa³ mr_ffox (Post 1531509)
Wie ktos jak sie dobrac do tych zegarow

Wyszukiwarka wie...

mr_ffox 30-10-2010 18:20

Odp: Podswietlenie zegarów - pad³o
 
W³asnie nie wie, szukalem czy ktos mial podobny problem i sa tylko 2 tematy ktore nic nie wnosza w moim przypadku.

Dragonfly 30-10-2010 19:03

Odp: Podswietlenie zegarów - pad³o
 
Cytat:

Napisa³ mr_ffox (Post 1531982)
W³asnie nie wie

Oj chyba wie.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Marcin2m 30-10-2010 19:07

Odp: Podswietlenie zegarów - pad³o
 
Cytat:

Napisa³ mr_ffox (Post 1531509)
Wie ktos jak sie dobrac do tych zegarow i zmienic zarowki, czy ciezko jest wyciagnac zegary z tej kopu³ki za kierownica ?

Dzieki

W tym modelu robi siê to wyj±tkowo ³atwo. Najpierw nale¿y zdemontowaæ czarny plastik otaczaj±cy zegary - odkrêcaj±c ¶ruby i delikatnie podwa¿yæ go bo siedzi tak¿e w zatrzaskach - szczególnie w czê¶ci gdzie w niektórych modelach jest komp pok³adowy (z prawej strony).
Nastêpnie odkrêcamy ¶ruby mocuj±ce zegary i mo¿na je ostro¿nie wyj±æ na tyle ¿eby w³o¿yæ rêkê za zegary celem odpiêcia wtyczki. Wtyczka ma zatrzask, który nale¿y wypi±æ i zegary s± wolne.
Wyj±æ, wymieniæ ¿arówki, podpi±æ wtyczkê, sprawdziæ czy ¶wiec± i licznik dzia³a (w³±czyæ zap³on), zmontowaæ wszystko w odwrotnej kolejno¶ci i toi wszystko.

A na forum oczywi¶cie jest - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...], ale kolega chce mieæ wszystko na tacy podane - leniuszek:619:

mr_ffox 31-10-2010 08:59

Odp: Podswietlenie zegarów - pad³o
 
Dzieki wielkie, w szukaj wpisywalem wymiana zarowek, znalazlem tez jak ktos wymienial zegary ale o tym nie znalazlem jak widac zakamuflowany temat. Marcin, Dragonfly dzieki wielkie

bubel413 31-10-2010 20:55

Odp: Podswietlenie zegarów - pad³o
 
Mia³em podobny problem. razem z o¶wietleniem zegarow padlo te¿ o¶w.tablicy. Zdejmij cze¶c tapicerki w tylniej klapie i sprawdz czy masz wszedzie pr±d. U mnie pomog³o i mogê cieszyc siê widokiem zamykanego licznika::oops:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
T³umaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
czê¶ci do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprê¿arek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Bia³ystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.