Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 1996-2000] (mk2) Nie moge doczyscic szyby (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=73482)

sonek81 02-07-2009 16:49

(mk2) Nie moge doczyscic szyby
 
Witam
Mam pewien problem z przednia szyba a mianowicie ze nie boge doczyscic w zaden sposob tej czesci szyby gdzie wycieraczka nie zbiera. Brud oczywiscie zmyje ale zostaje widoczna ciemniejsza strona niz tam gdzie wyciera wycieraczka. Czyzby brud wszedl tak w strukture szyby ze nie mogę w zaden sposob jej doczyscic czy co? Pozostawialem nawet plyn z amoniakiem do szyb na parenaście sekund zeby dobrze namoklo i nic z tego. Mieliscie taki dziwny przypadek? Wiecie jak to usunac?
Ps. dodam ze wczesniej niemialem takiego problemu i normalnie ja czyscilem.

Pozdrawiam

ubik 02-07-2009 18:35

Odp: (mk2) Nie moge doczyscic szyby
 
Szyba jest odrobinę starta w miejscu gdzie pracują wycieraczki co sprawia że jej odcień jest inny to nie bru(D) tylko starte szkło które da się w starszych samochodach zauważyć.

Mariusz 02-07-2009 19:38

Odp: (mk2) Nie moge doczyscic szyby
 
. . .

Coster12 02-07-2009 22:40

Odp: (mk2) Nie moge doczyscic szyby
 
musisz wziac papier scierny 120 i brut:shock: zejdzie:evilbat:

sonek81 03-07-2009 09:16

Odp: (mk2) Nie moge doczyscic szyby
 
Aj tam nie macie się do czego przyczepiać brut-brud jeden h..dobrze ze nie napisałem brot ;) A tak na poważnie, chodzi o to że szyba ma dopiero rok czasu bo wymieniałem wiec nie sądzę że przez ten czas zdążyła się delikatnie "zetrzeć"??

Wojtek 03-07-2009 15:35

Odp: (mk2) Nie moge doczyscic szyby
 
Cytat:

Napisał 12345mario (Post 1198117)
No nie, nie mogę powstrzymać się od Brutu

Następny się trafił idealny... Może poczytam Twoje posty i wyszczególnie Twoje błędy ?

A , wracając do tematu , to może kupiłeś " tanią " szybę i dlatego już jest tak porysowana.
Ja miałem to samo w poprzednim Masterze. Kupiłem tanio podróbę i potem tego żałowałem.
Ale są firmy które zajmują się polerowaniem szyb. Usługa dostępna cenowo i efekt zadziwiający.
Pozdrawiam.

sonek81 03-07-2009 16:05

Odp: (mk2) Nie moge doczyscic szyby
 
Tego nie wiem czy to byla tania podróba czy nie. Wstawili mi ja w "Janie" za prawie 800 stow (podgrzewana) wiec mysle ze to nie ta z tych tańszych, chyba ze wciskaja badziewie dla ludzi aha i nie wyglada mi to na porysowanie (chyba ze sie myle), dodam moze i nie wiem czy ma to jakis zwiazek z tym ze chyba to nastapilo po wypolerowaniu samochodu woskiem polimerowym Tenzi, nanosilem go bezpośrednio na samochod za pomoca spryskiwacza i nie pamiatam tez kurde czy przypadkiem nie nanioslem go na szybe przy pryskaniu dachu i slupkow ale chyba tak, tylko czy to moze byc od tego wosku??. Mysle ze nie.
Pozdrawiam

Wojtek 03-07-2009 16:09

Odp: (mk2) Nie moge doczyscic szyby
 
Warto podjechać do warsztatu gdzie polerują szyby. Nawet tam gdzie wstawiają nowe.
Zapytaj się co można z tym zrobić. Samo pytanie nic nie kosztuje. Bo trochę szkoda tych 800 zł. Może coś poradzą.

Mariusz 03-07-2009 16:09

Odp: (mk2) Nie moge doczyscic szyby
 
[QUOTE=ciupaga28;1198679]Następny się trafił idealny... Może poczytam Twoje posty i wyszczególnie Twoje błędy ?

Znajdź choć jeden, a będę Ci wdzięczny za moje łamanie języka polskiego.

uro2 03-07-2009 16:32

Odp: (mk2) Nie moge doczyscic szyby
 
Panowie, nie ma się co kłócić bo literówki zdarzają się każdemu.Szczególnie jak ktoś szybko pisze na klawiaturze i ma ustawioną wysoką czułość klawiszy.Także Panowie-luzik:one:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.