Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Modułu komfortu jak go wyjąc ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=277795)

Marcinswidnica 09-03-2018 18:56

Modułu komfortu jak go wyjąc ?
 
Witam serdecznie klubowiczów.mam problem z centralnym zamkiem otwiera się mi z pilota tylko klapa bagażnika wlew paliwa i drzwi kierowcy.czy może być to uszkodzenie modułu komfortu? Jeśli tak to czy ktoś może napisać jak wydostać to z pod kierownicy -jakis schemat??? Mój samochód Alhambra 1.9 tdi 2003 rocznik

Stefano 13-03-2018 21:36

Odp: Modułu komfortu jak go wyjąc ?
 
Poszukaj na forum, pisaliśmy o tym wielokrotnie.
Masz prawdopodobnie uszkodzone wiązki kabelków w przelotkach drzwi, Trzeba to sprawdzić wypinając wtyczki ze słupków, poprzez przekręcenie zabezpieczenia i należy odciągnąć gumowa harmonijkę na jedna i drugą stronę.

Modułm BSI jest zatrzaśniety na dwie blokadki, nalezy najpierw zdiąć, odkręcić osłonę na której jest przełacznik świateł 4 śrubki, a następnie jedna srubka u góry na blasze podrzymujacej te moduł, później dwa białe plastikowe skobelki i podważyć, czy lepiej odciągnąć po obydwu stronach dwie blachy. Wyjmujesz do góry z dolnych zaczepów i następnie ciągniesz to wszystko w kierunku do siedzenai kierowcy. Otwiera sie jak 'barek' i masz to na wierzchu.
Ale po co ci wybebeszać tą elektronikę kiedy usterka prawdopodonie jest jak pisałem w kablach.

falcon226 14-03-2018 08:34

Odp: Modułu komfortu jak go wyjąc ?
 
Tak ,jak pisze Janusz....i przy okazji przeczytaj ten temat,bo warto,sam to przerabiałem...Pozdrawiam



[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Galaktyka1985 30-08-2020 18:25

Odp: Modułu komfortu jak go wyjąc ?
 
Cytat:

Napisał Stefano (Post 2948792)
Poszukaj na forum, pisaliśmy o tym wielokrotnie.
Masz prawdopodobnie uszkodzone wiązki kabelków w przelotkach drzwi, Trzeba to sprawdzić wypinając wtyczki ze słupków, poprzez przekręcenie zabezpieczenia i należy odciągnąć gumowa harmonijkę na jedna i drugą stronę.

Modułm BSI jest zatrzaśniety na dwie blokadki, nalezy najpierw zdiąć, odkręcić osłonę na której jest przełacznik świateł 4 śrubki, a następnie jedna srubka u góry na blasze podrzymujacej te moduł, później dwa białe plastikowe skobelki i podważyć, czy lepiej odciągnąć po obydwu stronach dwie blachy. Wyjmujesz do góry z dolnych zaczepów i następnie ciągniesz to wszystko w kierunku do siedzenai kierowcy. Otwiera sie jak 'barek' i masz to na wierzchu.
Ale po co ci wybebeszać tą elektronikę kiedy usterka prawdopodonie jest jak pisałem w kablach.

To teraz proszę napisać jak to wpiąć z powrotem???


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.