Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Naprawa ogrzewania postojowego (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=150486)

Lukasina 10-02-2012 08:09

Naprawa ogrzewania postojowego
 
Witam wszystkim. Wiem że temat był wielokrotnie opisywany –ale jeśli chodzi o mechanike samochodową to jestem zielony . Piszę do Was z zapytaniem czy byłby ktoś chętny zobaczyć/ naprawić (oczywiście odpłatnie) ogrzewanie postojowe. Dzwoniłem do 3 warsztatów w Warszawie i wszędzie (nie widząc auta ) mówili, że zabawę zaczynamy od 1000zł a nie wiadomo na ilu się skończy- bo to musi być regeneracja itp. itd….
Problem jest taki, że raz załączało się ogrzewanie / raz nie –teraz się nie załącza –auto nabyłem 2 tygodnie temu i przy tej pogodzie jak stoje w korku to prawie w ogóle się nie nagrzewa ( jest nowy termostat) –a codziennie worze dzieci i musze to jak najszybciej naprawić.
Tak jak napisałem –nie chce nic za darmo-chce żeby ktoś mi naprawił to co się zepsuło –a nie jak inni najłatwiej wymienić pół samochodu…..
Jeśli ktoś jest chetny –oczywiście podjade we wskazane miejsce

Krzyzak-2005 10-02-2012 09:42

Odp: Naprawa ogrzewania postojowego-Warszawa
 
Napisz coś więcej , podłączałeś się vagiem po błędach można dużo powiedzieć. Sporo rzeczy można zrobić samemu ja ze swoim walczyłem pod chmurką , oczywiście było ciepło.

Lukasina 10-02-2012 09:52

Odp: Naprawa ogrzewania postojowego-Warszawa
 
nie podłączałem pod Vaga-byłem u jednego mechanika aby sprawdził błedny ale on powiedział że może spróbować sie podpiąć -ale i tak mi z tym nie pomoże bo to musi naprawić ktoś kto zna sie na ogrzewaniu postojowym – więc podziękowałem. U kolejnego jak byłem to nie mógł sie połączyć i powiedział od razu że musi wyjąć moje webasto -ale teraz nie ma czasu.....

Krzyzak-2005 10-02-2012 10:12

Odp: Naprawa ogrzewania postojowego-Warszawa
 
Pewnie masz przegnite kable przy piecu ,(też tak miałem) i dlatego się nie łączy od tego trzeba by zacząć. Nie trzeba go wyjmować można opóścić bez rozłączania węży niestety to nie pogoda na takie prace.

Lukasina 10-02-2012 10:19

Odp: Naprawa ogrzewania postojowego-Warszawa
 
wiem że pogoda kiepska-tym bardziej musze to szybciej uruchomić -a na VAGu to wyjdzie?

guguscool 10-02-2012 20:39

Odp: Naprawa ogrzewania postojowego-Warszawa
 
Jestem z Woli, jak coś to mogę Cię podpiąć celem diagnozy.

rciechan 29-03-2012 16:23

Odp: Naprawa ogrzewania postojowego-Warszawa
 
podpinam się pod temat, z tym, że dotyczy to ogrzewania Eberspacher w Chryslerze Voyagerze, kupiłem z odłączonym bo podobno coś nie działało i chciałbym je przywrócić do życia, szczególnie, ze jest na pilota ;)

Stefano 29-03-2012 22:25

Odp: Naprawa ogrzewania postojowego-Warszawa
 
Jaki masz rocznik tego Voyager'a?

rciechan 30-03-2012 08:32

Odp: Naprawa ogrzewania postojowego-Warszawa
 
2002 3.3 benzyna, ogrzewanie model Hydronic D5WSC, nie widzę żadnego zegara czy też innej centralki, mam za to pilota i podobno komunikuje się z systemem bezproblemowo

bartixr 31-03-2012 02:39

Odp: Naprawa ogrzewania postojowego-Warszawa
 
za 3 tygodnie panowie będę z kabelkiem w stolicy.. możemy pobadac.
Ja mam d3, i rozbierałem je pierwszy raz ze Stefano (dzięki Stefano, działa do dzisiaj :) - srebrna Alhambra - Chełm).. a galaxy już sam naprawiłem...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.