Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   Dogrzewacz - kompendium wiedzy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=29566)

alibizi 30-08-2007 19:38

Dogrzewacz - kompendium wiedzy
 
Witam serdecznie. Mam pytanie. Czy można włączyć dogrzewacz teraz, mimo że temperatura jest dosyć wysoka? Chodzi o to żeby sprawdzić czy to urządzenie działa.
Pozdrawiam.

Stefano 30-08-2007 22:16

Mozna, jesli temperatura silnika nie przekracza 75*C, a zewrze sie czujnik temperatury na podszybiu, to dogrzewacz odpali, oczywiscie przy właczonym silniku.
Pozdr.

darabont 02-09-2007 09:32

Mam pytanko -gdzie znajduje się bezpiecznik od dogrzewacza (1.9 tdi 96 r).

stomat 05-09-2007 17:03

W skrzynce bezpieczników. W kabinie poniżej wyłącznika świateł.

Stefano 05-09-2007 22:01

Musze przyznać, ze chyba idzie zima, bo dzisiaj rano po zgaszeniu silnika i wyjściu z auta usłyszalem pierwszy raz o tej porze, znajomy swist webasta, a temperatura rano była juz tylko okolo 10 st.
Idzie zimno, trza sie grzać :fcp18 :fcp18 :fcp18
Pozdr.

darabont 06-09-2007 12:21

Chodziło mi o jego nr (w opisie z pokrywki go nie znalazłem), dlatego nie mam pewności czy on tam się znajduje

skbart 14-09-2007 13:01

Witam, Stefano, a możesz dokładnie opisać lub zrobić zdjęcie gdzie jest ten czujnik na podszybiu?

Pozdrawiam
Bartek

stomat 14-09-2007 15:53

Mniej więcej tam gdzie jest kostka silnika wycieraczek. Czyli stojąc przed samochodem po prawej stronie, poniżej szyby.

Stefano 15-09-2007 23:15

Cytat:

Napisał skbart
Witam, Stefano, a możesz dokładnie opisać lub zrobić zdjęcie gdzie jest ten czujnik na podszybiu?

Pozdrawiam
Bartek

Nizej masz linka do stronki z takim poroblemem, trzeba tylko się troszkę wysilic i poszukać.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Na 4-tej stronie tego tematu są zdjęcia czujnika i miejsca w którym sie znajduje, co prawda troche starszy model bo rocznik 97, ale czujnik i miejsce jego umieszczenia to samo.
Jak widać na trzecim zdjeciu we wtyczce zamiast czujnika siedzi niebieski drut.
Pozdr.

skbart 18-09-2007 18:32

Cytat:

Nizej masz linka do stronki z takim poroblemem, trzeba tylko się troszkę wysilic i poszukać.
Oj! Stefano, nie trzeba się tak odrazu irytować, czasami się tak zdarza, nawet najlepszym.... :fcp27

Tak czy inaczej dziękuje za odpowiedź, idę zobaczyć czy w Seacie też jest w tym miejscu!

Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.