Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] domykanie szyb kluczykiem (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=71922)

darekzz 11-06-2009 08:23

domykanie szyb kluczykiem
 
Od tygodnia nie mogę domykać szyb kluczykiem (raz na dziesięć sie udaje) z otwieraniem nie ma problemu. Gdzie i czego szukać???

wacek_pl 11-06-2009 09:19

Odp: domykanie szyb kluczykiem
 
Sprawdź kabelki w przelotkach drzwi, przewody ze starości lubią się łamać, najczesciej w drzwiach od kierowcy.

darekzz 11-06-2009 16:21

Odp: domykanie szyb kluczykiem
 
kable sprawdzone wszystko oki kable były poprzecierane ale w tylnej klapie poizolowałem i nic ale tamte i tak raczej nic nie mają wspólnego z przycisków wszystko działa !

ozontomek 22-06-2009 00:50

Odp: domykanie szyb kluczykiem
 
Może głupie pytanie,ale jak domknąć czy też otworzyć szyby z pilota/kluczyka?
Mam 99rok Galaxy wersje GHIA i chyba takiej funkcji nie mam bo są tylko dwa przyciski w kluczyku.

muflon137 22-06-2009 04:42

Odp: domykanie szyb kluczykiem
 
Cytat:

Napisał ozontomek (Post 1190500)
Może głupie pytanie,ale jak domknąć czy też otworzyć szyby z pilota/kluczyka?
Mam 99rok Galaxy wersje GHIA i chyba takiej funkcji nie mam bo są tylko dwa przyciski w kluczyku.

przytrzymujesz przycisk od zamykania auta i szyby się domykają. z otwieraniem jest odwrotnie

ozontomek 22-06-2009 13:49

Odp: domykanie szyb kluczykiem
 
to chyba coś mam nie tak bo nie działa.Muszę poczytać trochę może znajdę rozwiązanie.
Dzięki za szybką pomoc.

Soku 08-07-2009 06:02

Odp: domykanie szyb kluczykiem
 
Ozontomek spróbuj zamknąć auto kluczykiem trzymając chwilę w prawo. Powinny się domknąć.

RafałB 08-07-2009 08:41

Odp: domykanie szyb kluczykiem
 
Fabrycznie działa ta funkcja tylko z kluczyka w zamku,po przekręceniu.

ozontomek 08-07-2009 09:46

Odp: domykanie szyb kluczykiem
 
Dziwna sprawa bo kluczyk od strony kierowcy wogóle niechce wejść,od strony pasażera wchodzi,ale nie mogę przekręcić a od bagażnika to tak jakby zamek był zaślepiony. :(

RafałB 08-07-2009 09:54

Odp: domykanie szyb kluczykiem
 
Cytat:

Napisał ozontomek (Post 1201700)
Dziwna sprawa bo kluczyk od strony kierowcy wogóle niechce wejść,od strony pasażera wchodzi,ale nie mogę przekręcić a od bagażnika to tak jakby zamek był zaślepiony. :(

Ooouuuu....to niezłe masz te zamki ;) Weź może na początek WD-40 czy coś i może zaczną działać jak pryśniesz.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.