Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Pilot/kluczyk nie zawsze działa (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=180333)

dotche 16-04-2013 08:42

Pilot/kluczyk nie zawsze działa
 
Od jakiegoś czasu mam problem ze swoim pilitem/kluczykiem. Nie zawsze od razu zamyka bądź otwiera samochód, są momenty, że trzeba się o w... żeby zatrybił. Podejżewam, że bateria zaczyna padać. Moje pytanie brzmi czy wymiana baterii w pilocie wiąże się również z ponownym kodowaniem kluczyka?

kubaw20055 16-04-2013 08:48

Odp: Pilot/kluczyk nie zawsze działa
 
Śmiało można wymienić baterię i nic się nie stanie, na 99 % kodowanie pilota nie będzie potrzebne ;)

Getek 16-04-2013 08:57

Odp: Pilot/kluczyk nie zawsze działa
 
Potwierdzam - u mnie po wymianie baterii nie było najmniejszych problemów.

dotche 16-04-2013 10:10

Odp: Pilot/kluczyk nie zawsze działa
 
Dzieki śliczne Panowie.
Pozdrawiam

laurentii 16-04-2013 20:53

Odp: Pilot/kluczyk nie zawsze działa
 
Tylko patrz jak wkładasz baterię, bo ja nie spojrzałem, włożyłem odwrotnie i prawie się załamałem, że kluczyk zdechł ;p (W instrukcji wpis o tym jak się ją wymienia jest dość enigmatyczny). Wymieniłem i śmiga.

czarny145 20-04-2013 09:39

Odp: Pilot/kluczyk nie zawsze działa
 
Ostatnio na naszym spocie, kolega naprawiał kluczyki. Winne są za to blaszki pod przyciskami:) Ford tak ma;) Wystarczy je lekko podgiąc i jak reką odjał:)

lukaszs 20-04-2013 10:56

Odp: Pilot/kluczyk nie zawsze działa
 
Ja dziś wyminiłem bateryjke - akcja trwała ok 30sek, nic skomplikowanego i wszystko działa.

czarny145 20-04-2013 11:06

Odp: Pilot/kluczyk nie zawsze działa
 
czyli jednak bateryjka;) w takim razie temat rozwiązany:)

rafalg 21-06-2013 13:56

Odp: Pilot/kluczyk nie zawsze działa
 
Witam
Mam problem z pilotem a mianowicie, przycisk otwierania działa gorzej niż zamykania i od bagażnika, niby jak się podejdzie od przodu auta działa lepiej. Rozebrałem go i się okazało że ten włącznik nie trzyma się tej płytki z obwodami scalonymi a inne tak. Czy to tak ma być bo coś mi się wydaje że chyba nie. Poskładałem tak jak było niby działało parę dnia i znowu to samo. Czy da się coś z tym zrobić żeby działał tak samo dobrze jak pozostałe?

kubaw20055 21-06-2013 19:13

Odp: Pilot/kluczyk nie zawsze działa
 
Wszystkie przyciski powinny być solidnie przylutowane, więc w tym jednym należy to poprawić


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.