Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Pilot raz dziala raz nie.... (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=122369)

adrianooo 08-02-2011 21:39

Pilot raz dziala raz nie....
 
Witam!!od dluzeszego czasu mam maly problem zwiazany z otwieraniem mojego galaxiaka 2005 1,9 131KM.mianowicie chodzi o pilot ktory znajduje sie oczywiscie w kluczyku.zdarza sie tak ze lapie czasami z 15 metrow otwiera i zamyka a bardzo czesto jest tak ze nie reaguje nawet z najblizszej odleglosci...dioda po wcisnieciu (OTWIERAM/ZAMYKAM) za kazdym razem mryga na czerwono...przej jakies dwa miesiace otwieram kluczykiem w zamku zwyczajnie przekrecajac ale juz mnie to meczy..prosze o jakies rady.

tedzik 08-02-2011 22:16

Odp: Pilot raz dziala raz nie....
 
wymienić baterie pilota u mnie pomogło działa jak nowy

Grzenio 09-02-2011 07:18

Odp: Pilot raz dziala raz nie....
 
Ja ma to samo.
Żadne wymienianie baterii nie pomogło - pilot raz działa a raz nie i nie ma reguły (czy zimny, jaka odległość, itp). ?
Nieraz jest tak, że nie zadziała i już. Oczywiście dioda w pilocie mruga.

adrianooo 09-02-2011 10:16

Odp: Pilot raz dziala raz nie....
 
nooo ok ale jakies rozwiazanie tej sytuacji musi byc...:027:

jblack 09-02-2011 10:39

Odp: Pilot raz dziala raz nie....
 
jest rozwiazanie kupic nowego pilota

Grzenio 09-02-2011 13:07

Odp: Pilot raz dziala raz nie....
 
Cytat:

Napisał jblack (Post 1595409)
jest rozwiazanie kupic nowego pilota

A coś więcej - może jakieś propozycje (jaki, za ile, gdzie, itp.)
Przerabiałem temat pilota jakiś czas temu ale dałem sobie spokój. Chciałem wówczas zmienić istniejące kluczyki na scyzoryki z pilotami - ktoś ten temat przerabiał może?

jblack 09-02-2011 13:26

Odp: Pilot raz dziala raz nie....
 
uzyj szukajki w niemczech taki pilotkosztuje okolo 100 euro bo sam kupowalem a temat byl juz przerabiany poszukaj alarm ,montaz dodatkowego alarmu

adrianooo 09-02-2011 14:59

Odp: Pilot raz dziala raz nie....
 
pojechalem wmienilem baterie i wszystko wrocilo do normy na szczescie:mrgreen: takze obeszlo sie bez wymiany pilota lub jakiejs kosztowniejszej naprawy.zaplacilem 16zl za dwie baterie.

kuczol 09-02-2011 18:40

Odp: Pilot raz dziala raz nie....
 
A tym co nie działa po wymianie baterii to jest jeszcze jedna szansa - precyzyjna lutownica (ja do zwykłej transformatorowej 65W zrobiłem taki mały grocik i setka żeby ręce się nie trzęsły :) ) i dokładnie wszystkie luty przelutować świeżą cyną z kalafonią. Też nie mogłem się uporać z pilotem, aż znalazłem taką instrukcję i zadziałało.

adrianooo 09-02-2011 18:51

Odp: Pilot raz dziala raz nie....
 
bardzo trafna podpowiedz,napewno moze zaoszczedzic pare zlotych.bo napewno lepiej sobie samemu pocwiczyc z lutownica i byc moze zadziala niz odrazu kupowac nowy pilot.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.