Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fusion (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=100)
-   -   [Fusion] Jak włączyć zegar na liczniku (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=250342)

Ar_gal 07-09-2016 21:16

Jak włączyć zegar na liczniku
 
Czy ktoś z forumowiczów wie jak uaktywnić wyświetlanie się zegara na ekranie licznika kilometrów na stałe? U mnie wyświetla się tylko na chwilę po przyciśnięciu prawego przycisku na wskaźnikach. Cały czas wyświetla się dystans pozostały do przejechania na obecnym paliwie. Do tej pory zegar miałem na ekranie radia ford cd 6000. Ale zmieniłem radio na lepsze i teraz mi brakuje zegara, a on jest na wskaźnikach, tylko jak go włączyć? Dodam, że chodzi o licznik fusiona po 2006 r.

charon 08-09-2016 13:42

Odp: Jak włączyć zegar na liczniku
 
Z tego co wiem nie da się /mam licznik z komputerem/ po to zrobili w radiu

Ar_gal 08-09-2016 14:19

Odp: Jak włączyć zegar na liczniku
 
Niestety mam wersje bez pełnego komputera. Są modele, które mają włączony zegarek na stałe. U mnie na stałe jest dystans do przebycia na pozostałym paliwie, a zegarek jest tylko na chwilę po wciśnięciu prawego przycisku. Dzwoniłem do aso i oni mogą to włączyć, tylko koszt przewidywany to 150 - 200 zł za podpięcie do komputera + usługa. Może zna ktoś jakiś domowy sposób?

slawomirro 08-09-2016 18:01

Odp: Jak włączyć zegar na liczniku
 
Cytat:

Napisał Ar_gal (Post 2655714)
Dzwoniłem do aso i oni mogą to włączyć, tylko koszt przewidywany to 150 - 200 zł za podpięcie do komputera + usługa. Może zna ktoś jakiś domowy sposób?

Nie masz wpisanego miasta w profilu, więc trudno pomóc. A na forum są użytkownicy z komputerami...

Jitter 08-09-2016 21:38

Odp: Jak włączyć zegar na liczniku
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] próbowałeś przytrzymać prawy przycisk chwilę dłużej? Jutro sprawdzę u siebie. Kiedyś bawiłem się tą opcją i nie miałem żadnego problemu z przełączeniem na zegar.

PS: Druga opcja jest taka, że fakt zdemontowania u Ciebie fabrycznego radia mógł pozbawić Cię prostego dostępu do zegara i tutaj może kłaniać się zabawa z podpinaniem pod komputer...

Ar_gal 08-09-2016 21:46

Odp: Jak włączyć zegar na liczniku
 
Jestem z Andrychowa. Blisko Bielsko Biała, Kraków. Jak ktoś może pomóc to proszę o info.

Bump: Próbowałem. Klapa. Powraca samoczynnie do poprzedniej pozycji.

Jitter 08-09-2016 21:59

Odp: Jak włączyć zegar na liczniku
 
Możesz zapytać o jakiegoś speca w swojej strefie: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ewentualnie bujnąć się do Katowic, po kontakcie z kolegą @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

PS: W Krk chyba kol. @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] może coś zdziałać.

Speedo 09-09-2016 10:23

Odp: Jak włączyć zegar na liczniku
 
nic z tym nie zrobisz, ASO swoim komputerem za 200 również, nie daj się ogołocić ;)

Ar_gal 12-09-2016 10:30

Odp: Jak włączyć zegar na liczniku
 
Dzięki chłopaki. Wychodzi na to, że najlepszą opcją będzie dokupienie jakiegoś zewnętrznego zegarka, lub pokombinować z zegarkiem od focusa 1. Ma ktoś rozpiskę pinów od tego zegarka? gdzie zasilanie, podświetlanie, masa itp.

tedi_k 12-09-2016 12:33

Odp: Jak włączyć zegar na liczniku
 
Cytat:

Napisał Speedo (Post 2656185)
nic z tym nie zrobisz, ...

Cytat:

Napisał Ar_gal (Post 2657497)
Dzięki chłopaki. ...

A ja bym popróbował jednak...:027:
Jest w Fusionie opcja w zegarach włączenia zegarka przy braku radia...
Czy zadziała - to osobna sprawa, bo Fusiony robi się raz na ruski rok...
Przy okazji pobytu na Śląsku zapraszam.:razz:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.