Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2003-2007] podświetlanie licznika kilometrów (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=121336)

boruta 30-01-2011 10:39

podświetlanie licznika kilometrów
 
C-Max 1,8 benzyna - od niedawna jestem jego właścicielem.
czy to jest normalne, że podświetlanie stanu licznika gaśnie po ok 15 min po wyłączeniu silnika. jeżeli nie to co jest tego przyczyną?

kenji 30-01-2011 11:58

Odp: podświetlanie licznika kilometrów
 
To, nie jest normalne. Prawdopodobnie będziesz musiał wymienić sterownik komputera. w serwisie wołają za to ok 10 tyś złotych (jak masz znajomości). Możesz poszukać na czarnym rynku ale trzeba mieć paszport polsatu.

Jeżeli treść powyżej wydała ci się dziwna poszukaj na forum odpowiedzi zamiast pisać nowy temat o czymś co było omawiane częściej niż katastrofa w S.

tedii 30-01-2011 15:43

Odp: podświetlanie licznika kilometrów
 
Cytat:

Napisał boruta (Post 1588093)
C-Max 1,8 benzyna - od niedawna jestem jego właścicielem.
czy to jest normalne, że podświetlanie stanu licznika gaśnie po ok 15 min po wyłączeniu silnika. jeżeli nie to co jest tego przyczyną?

Tak to jest normalne,te typy tak mają,a koledze "kenji"trzeba podziękować za fachową,i koleżeńską odpowiedź.

kenji 30-01-2011 16:00

Odp: podświetlanie licznika kilometrów
 
Przepraszam jeżeli ktoś poczuł się urażony, może zabrakło kilku odpowiednich emotów.
PEACE :D
ps. mój mechanik za pierwszym razem nie spał pół nocy przez to podświetlenie.

tedii 30-01-2011 16:08

Odp: podświetlanie licznika kilometrów
 
Cytat:

Napisał kenji (Post 1588390)
Przepraszam jeżeli ktoś poczuł się urażony, może zabrakło kilku odpowiednich emotów.
PEACE :D
ps. mój mechanik za pierwszym razem nie spał pół nocy przez to podświetlenie.

w pierwszą noc po kupnie maxa kilka razy schodziłem,sprawdzić co się dzieje z tym podświetlaniem, więc nie ma co się dziwić koledze "boruta" że go to zdziwiło

ccady 31-01-2011 09:29

Odp: podświetlanie licznika kilometrów
 
Tak jest to jak najbardziej normalne i niemasz się czym kolego zamartwiać a takim doradcom jak kolega '' kenji '' tylko pozazdrościć mechanika itp.

kenji 31-01-2011 21:04

Odp: podświetlanie licznika kilometrów
 
Cytat:

Napisał ccady (Post 1588821)
Tak jest to jak najbardziej normalne i niemasz się czym kolego zamartwiać a takim doradcom jak kolega '' kenji '' tylko pozazdrościć mechanika itp.

Wiesz, mechanicy nie rodzą się z wiedzą, też ją zdobywają.

Co do mojego pierwszego posta w tym temacie, doradco ccady, kiedy zobaczysz na forum po raz enty pytanie o podświetlenie, kogoś kto nie podjął minimalnego trudu by poszukać odpowiedzi....sam sobie dopowiedz co Ci przyjdzie do głowy. Rozumiem że bez ludzi zadających pytania nie było by odpowiedzi jednak szukanie nie boli. Nie mam zamiaru nikogo pouczać, jeszcze przez zarejestrowaniem przeczytałem (po łebkach) wszystkie posty tyczące się c-maksa, przeleciałem kilka razy od góry do dołu instrukcję obsługi i wielu pytań nie musiałem zadawać. Czego i Wam szczerze życzę.

Biperek 05-02-2011 15:26

Odp: podświetlanie licznika kilometrów
 
Panowie żeby mieć z autkiem takie problemy jak ten :) Podziwiam i zazdroszczę.

szmatt 07-04-2011 21:21

Odp: podświetlanie licznika kilometrów
 
A u mnie ostatnio się świeci cały czas. Nie wiem dlaczego.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.