Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Nię kręci, strzela zamek (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=114958)

misiek990 17-11-2010 07:54

Nię kręci, strzela zamek
 
Mam problem, wczoraj podczas uruchamiania samochodu podczas pzrekręcania kluczyka strzelał zamek centralnego w drzwiach. Dzisiaj rano zakręcił mi 3 razy i nie odpalił, nawet lekko nie zaskoczył. Później już wogóle nie kręcił tylko strzela coś pod maską, jakby rozrusznik i podczas przekręcania znowu strzelają drzwi i zapala się kontrolka drzwi.Akumulator jest sprawny.
Za każdym kręceniem mryga mi kontrolka ptwrtych drzwi, ktoś podpowiadał że byc może to immobilajzer, ale próbowałem drugim kluczykime i nic.
halo, halo pomocy

misiek990 17-11-2010 11:09

Odp: Nię kręci, strzela zamek
 
Cytat:

Napisał misiek990 (Post 1541677)
Mam problem, wczoraj podczas uruchamiania samochodu podczas pzrekręcania kluczyka strzelał zamek centralnego w drzwiach. Dzisiaj rano zakręcił mi 3 razy i nie odpalił, nawet lekko nie zaskoczył. Później już wogóle nie kręcił tylko strzela coś pod maską, jakby rozrusznik i podczas przekręcania znowu strzelają drzwi i zapala się kontrolka drzwi.Akumulator jest sprawny.
Za każdym kręceniem mryga mi kontrolka ptwrtych drzwi, ktoś podpowiadał że byc może to immobilajzer, ale próbowałem drugim kluczykime i nic.
halo, halo pomocy

ktos pomoże?

dikileiden 17-11-2010 11:12

Odp: Nię kręci, strzela zamek
 
padnięty akumulator , w jaki sposób sprawdziłeś akumulator że twierdzisz że jest sprawny.

misiek990 17-11-2010 11:17

Odp: Nię kręci, strzela zamek
 
Światła świecą, drzwi sie otwierają i na jedynce przesuwa się( sprawdzałem czy bendiks się nie zawiesił) , to chyba aku jest sprawny

aha i jak nie odpalił to zegary poszły na maksa w górę

cosmo80 17-11-2010 11:23

Odp: Nię kręci, strzela zamek
 
No to masz wszystkie objawy które świadczą o problemach z prądem. Tak jak pisał kolega dikileiden sprawdz stan akumulatora a do tego przyjrzyj się alternatorowi. Sprawdz też czy połączenia elektryczne dobrze "siedzą" - klemy itp....

misiek990 17-11-2010 13:49

Odp: Nię kręci, strzela zamek
 
dobrze siedzą.piszę jeszcze raz uruchamiam samochód ,radio włączone,nawiew na maksa, lampka zapalona i przekręcam kluczyk. światła nawet nie przygasną


w rytm stukania pod akumulatorem i zamykania drzwi, mryga lampka drzwi lampka immobilajzera


oki .zwracam honor,koleżka miał racje.2 dni temu kolega odpalał swój samochód na kablach od mojego. to aku się troche rozladował

można zamykać temat


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.