Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Usterka układu ESP,co dalej? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=132610)

tedi_k 01-12-2012 22:32

Odp: Usterka układu ESP,co dalej?
 
Cytat:

Napisał Zygi_OP (Post 1913700)
prosze o pomoc o z tym fantem zrobic.pozdrawiam

Zanim zaczniesz cokolwiek kupować, to może najpierw przeprowadź sensowną diagnostykę (podłączenie do kompa sczytanie błędów, reset błędów i ponowne sczytanie w celu stwierdzenia jakie błędy faktycznie teraz się generują). Jak już będziesz miał te listę błędów aktualnych, to podaj. Wtedy będzie można coś sensownego doradzić.

wiktor20501 02-12-2012 12:39

Odp: Usterka układu ESP,co dalej?
 
pompa z allegro nie ma esp. tylko abs

Zygi_OP 03-12-2012 18:52

Odp: Usterka układu ESP,co dalej?
 
witam ponownie. zatem za rada tediego podpiąlem foke pod kompa i faktycznie wyskoczyly jakies bledy ale glownie od airbagu o czym wiem bo nie ma poduszki kierowcy oraz jakis blad ukladu elektrycznego. Z racji tego, iż cos nie dalo sie wejsc w poszczegolne bledy aby spisac ich nr pokasowano mi w/w bledy i kazano pojezdzic caly dzien i zobaczyc co sie stanie czy na nowo komputer nie zaciagnie bledow ze sterownikow i podjechac ponownie. Poki co za kazdym razem jak odpalam auto czekam az wyskoczy blad i poki co nic. Mysle jednak, ze to kwestia czasu i blad ponownie sie aktywuje. Bede informowal na biezaco jak tylko cos sie pojawi. pozdro

kbogdan7 19-01-2013 15:40

Odp: Usterka układu ESP,co dalej?
 
Witam.
U mnie podobny problem. Swieci kontrolka ESP. Po sprawdzeniu na komputerze do wymiany pompa.
Tu moja prośba. Czy ktoś z drogich forumowiczów może po numerze VIN dojść do numerów pompy ?
Jesli tak to podaję :
WF05XXGCD55G02730

Dzięki

janusz1410 29-03-2013 20:06

Odp: Usterka układu ESP,co dalej?
 
witam jestem nowy kupiłem focusa mk2 2007 rok i wyswietla mi sie komunikat usterka ukladu esp pali sie caly czas czy moge z tym jezdzić czy nie

Matych 29-03-2013 22:04

Odp: Usterka układu ESP,co dalej?
 
Użyj opcji szukaj przeczytaj ten wątek chyba jeżdzisz autem więc chyba możesz diagnostyka i dobry warsztat pomoże.

kuba0005 30-03-2013 14:39

Odp: Usterka układu ESP,co dalej?
 
To kup u minie za 350, wgram ci za 100 i wymienię za 100 plus płyn za 20.

Karol Fati 06-07-2013 19:57

Odp: Usterka układu ESP,co dalej?
 
Cytat:

Napisał kuba0005 (Post 1987028)
To kup u minie za 350, wgram ci za 100 i wymienię za 100 plus płyn za 20.

Witam.
Podczepiam się pod temat. Kuba skąd jesteś to może kupię u Ciebie bo właśnie mi się ten problem pojawił.

LOGOSi 06-07-2013 20:20

Odp: Usterka układu ESP,co dalej?
 
Witam! Dwa tygodnie temu stałem się posiadaczem Forda Focusa C-Max 2.0 TDCI Ghia 2006r. Dwie godziny temu chciałem odpalić autko i... nic! Wyskoczyła usterka ESP! Nawet nie słychać piłowania tylko jakieś dziwne dźwięki jakby się coś chciało ale nie mogło załączyć. Jeszcze kilka dni temu rano przed pracą nie chciał odpalić ale po dłuższym odczekaniu z kluczykiem w pozycji 2 odpalił [bez jakichkolwiek informacji na wyświetlaczu].
Jak sobie z tym poradzić. Dziękuję.

kaspro 06-07-2013 20:43

Odp: Usterka układu ESP,co dalej?
 
to chyba jakiś zmasowany atak na ESP wczoraj mi wywaliło dziś się dowiedziałem że tylko wymiana pompy jest ratunkiem....

znalazłem gościa co regeneruje ESP za 600zł z Wrocławia daje 3lata gwarancji na to.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.