Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Pytania dot. funkcjonowania forum (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=150)
-   -   Skasowany post (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=330886)

MrCris 12-09-2022 17:22

Skasowany post
 
Gdzie można uzyskać info dlaczego temat został skasowany? Rzuciłem okiem na zasady i jakoś nie znalazłem 'powodu'.

SRS 12-09-2022 17:32

Odp: Skasowany post
 
Cytat:

Napisał MrCris (Post 3424525)
Gdzie można uzyskać info dlaczego temat został skasowany?

w regulaminie Forum §19 oraz §26 i §27
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
tylko że ty nie masz skasowanego żadnego posta a jest ich raptem 17

MrCris 13-09-2022 07:49

Odp: Skasowany post
 
Parę dni temu wstawiłem post w Smax o jakości kolorystyki na konsoli środkowej. Była 1 odp i posta nie ma.

Antej 13-09-2022 08:31

Odp: Skasowany post
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Pisz we właściwych działach/tematach to nie będzie sprzątania tego bałaganu.

MrCris 13-09-2022 10:12

Odp: Skasowany post
 
Pani(e) Antej 'zawodowiec', czy naprawdę są tu oczekiwania bym wyszukał temat z 2015 roku i się dopiął z moim zapytaniem pod niego, które nie koniecznie było w pełni realizujące moje oczekiwanie? Problem z wielokolorową konsolą nie był problemem wieku dziecięcego (o czym był tamten temat).

Jeżeli nawet są tu takie dość chore wg mnie oczekiwania, to czy nie można było wspomnieć o tym w moim poście, że podobne informacje już są ujęte w starym poście z linkiem zamiast kasować bez żadnego info?

Pewnie 'ordnung muss sein' ale chy napewno 'uber alles'? Kolejny przykład Admin=Bóg zamiast Admin=Wsparcie

Średnio przyjazne użytkownikowi to forum w takim przypadku.
Pozdrawiam pozostałych Adminów.

Edit: Widzę, że mój post został dodany do wspomnianego wątku, jednak jak szukałem 'swoich tematów' to mi się on nie pokazał bo został zamieniony w post.

Speedo 13-09-2022 10:40

Odp: Skasowany post
 
Cytat:

Napisał MrCris (Post 3424621)
Średnio przyjazne użytkownikowi to forum

Doprawy nie wiem, dlaczego tak uważasz, Twój temat jak był przesunięty do innego wątku to przez pewien czas dalej istniał, jak zerkniesz w jakiś dział np S-Max to na pewno zauważysz tematy z przedrostkiem "Przeniesiony:..." i jest to odnośnik do miejsca docelowego, który znika po ustawionym czasie by nie zaśmiecać Forum. Widocznie rzadko korzystasz i nie zdążyłeś "załapać się" na odnośnik - stąd złudne wrażenie usunięcia w niebyt.

Jakby to Forum było NA PRAWDĘ średnio przyjazne to według regulaminu śmiało byś mógł otrzymać ostrzeżonko z §12 "Obrażanie kogokolwiek na Forum jest niedopuszczalne" za wyzywanie od daltonistów plus do tego jeszcze jedno za dywagacje w działach technicznych o kolorze deski, nadające się chyba tylko do Hyde Parku? ;) A nie otrzymałeś... Według mnie "Admin=Bóg" potraktował Cię czule jak matka w tym przypadku ;)

Że nie wspomnę o
Cytat:

Napisał MrCris (Post 3424621)
czy naprawdę są tu oczekiwania bym wyszukał temat z 2015 roku i się dopiął z moim zapytaniem pod niego

- ktoś to jednak za Ciebie zrobił...


Pozdrawiam
Speedo

MrCris 13-09-2022 17:11

Odp: Skasowany post
 
Witam. Dzięki za wyjaśnienie przede wszystkim. Moje uwagi jako początkującego i bardzo okazjonalnego użytkownika.

Cytat:

Napisał Speedo (Post 3424628)
Doprawy nie wiem, dlaczego tak uważasz, Twój temat jak był przesunięty do innego wątku to przez pewien czas dalej istniał, jak zerkniesz w jakiś dział np S-Max to na pewno zauważysz tematy z przedrostkiem "Przeniesiony:..." i jest to odnośnik do miejsca docelowego, który znika po ustawionym czasie by nie zaśmiecać Forum. Widocznie rzadko korzystasz i nie zdążyłeś "załapać się" na odnośnik - stąd złudne wrażenie usunięcia w niebyt.

Dokładnie tak musiało być. Nie przesiaduję tu często więc pewnie nie miałęm możliwości zauważenia tego. Spodziewałbym się jakiejś automatycznej wiadomości, że mój temat został wcielony w inny. Dlatego nadal uważam, że nie jest to zbyt przyjazne użytkownikowi. Może powinienem sprecyzować, że okazjonalnemu/nowicjuszowi. Dobry UI to więcej niż połowa sukcesu UX. Ale chyba nie ma tu nikt kontroli nad tym chyba już dość starym silnikiem forum. Np kalendarz się zawiesił na roku 2020...

Cytat:

Napisał Speedo (Post 3424628)
Jakby to Forum było NA PRAWDĘ średnio przyjazne to według regulaminu śmiało byś mógł otrzymać ostrzeżonko z §12 "Obrażanie kogokolwiek na Forum jest niedopuszczalne" za wyzywanie od daltonistów

To było zapytanie, a nie stwierdzenie więc nie uważam, że obraza kogokolwiek.

Cytat:

Napisał Speedo (Post 3424628)
plus do tego jeszcze jedno za dywagacje w działach technicznych o kolorze deski

Gdzie jest informacja, że foum Samochody/Smax to strikte techniczne forum? Może znowu coś mi umknęło. Wg mnie jest to dział do dyskusju o wszystkim dotyczącym przedewszystkim lub tylko forda Smax.

Cytat:

Napisał Speedo (Post 3424628)
- ktoś to jednak za Ciebie zrobił...

Nawet jakbym szukał tematu o kolorze deski to bym nie szukał choroby wieku dziecięcego dotyczące samochodu od kilku lat w produkcji (skrzynia nowego typu). NAdal uważam, że mój temat w wątku w którym jest nie bardzo pasuje. Nie wspominając, że wątek umarł chyba 3-4 lata temu.

Pozdrawiam

SRS 13-09-2022 18:06

Odp: Skasowany post
 
Cytat:

Napisał MrCris (Post 3424670)
Ale chyba nie ma tu nikt kontroli nad tym chyba już dość starym silnikiem forum.

kontrola jest lecz nie ma sponsora na wymianę jego , wszystko jest robione w "czynie społecznym" lub ze nie wielkich składek klubowych.
Cytat:

Napisał MrCris (Post 3424670)
Wg mnie jest to dział do dyskusju o wszystkim dotyczącym przedewszystkim lub tylko forda Smax.

to po co są inne działy np. Ogólny lub Hyde-Park, i jak zwykle punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Cytat:

Napisał MrCris (Post 3424670)
NAdal uważam, że mój temat w wątku w którym jest nie bardzo pasuje. Nie wspominając, że wątek umarł chyba 3-4 lata temu.

możesz się zgadzać lub nie i wracamy do " §10
Moderatorzy i Administratorzy mają zawsze rację w kwestii dotyczącej Forum.
Postaraj się nie poddawać próbie ich wyrozumiałości i cierpliwości. To rzadko kończy się miło."

MrCris 14-09-2022 12:01

Odp: Skasowany post
 
Cytat:

Napisał SRS (Post 3424677)
kontrola jest lecz nie ma sponsora na wymianę jego , wszystko jest robione w "czynie społecznym" lub ze nie wielkich składek klubowych.

Spoko wiedzieć. Ciekawe, że Ford się nie zgłosił by mieć lepsze relacje z fanami marki.
Cytat:

Napisał SRS (Post 3424677)
to po co są inne działy np. Ogólny lub Hyde-Park

No właśnie do tyematów dotyczących marki, lub czegokolwiek co nie jest odnośnie konkretnego modelu samochodu np opon czy silnika
Cytat:

Napisał SRS (Post 3424677)
Moderatorzy i Administratorzy mają zawsze rację w kwestii dotyczącej Forum.
Postaraj się nie poddawać próbie ich wyrozumiałości i cierpliwości. To rzadko kończy się miło."

No i wracamy do Admin=Bóg

Pozdrowionka

arturek 17-09-2022 21:40

Odp: Skasowany post
 
Cytat:

Napisał MrCris (Post 3424670)
[...]

Dokładnie tak musiało być. Nie przesiaduję tu często więc pewnie nie miałęm możliwości zauważenia tego. Spodziewałbym się jakiejś automatycznej wiadomości, że mój temat został wcielony w inny
[...]

1) Forum nie ma takiej funkcjonalności = nie ma "automatu" powiadamiającego
2) Moderatorzy, społecznie pracujący na forum nie mają czasu na dodtakowe wysyłanie priv do każdego z informacją co stało się z jego wpisem
3) Na przyszłość => aby znaleźć swój wpis wystaczy w górnym menu wybrać:
- SZUKAJ
- "zobacz swoje posty"


4) temat uważam za wyjaśniony i wyczerpany

pozdrawiam
Arturek


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.