Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Fotel zintegrowany z fotelikiem dla dziecka? Opinie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=47593)

Janusz74 13-07-2008 20:56

Fotel zintegrowany z fotelikiem dla dziecka? Opinie
 
Witam. Tak jak w temacie chodzi mi o fotel. Galaxy to autko rodzinne i mam zamiar jechać na urlop i zrobic 3500 km. Chcę kupić taki fotel, bo niestety nie mam i tu moje pytanie do Was czy taki fotel jest wygodny dla dziecka na taką trasę, czy lepiej fotelik zwykły zamontować. Dziecko ma 5 lat. Wyjeżdżam za 3 tygodnie i nie wiem czy kupić czy nie. Proszę o opinie posiadaczy takich foteli. Pozdrawiam Janusz :fcp4

devaluator 13-07-2008 21:39

Re: fotel zintegrowany z fotelikiem dla dziecka? Opinie
 
Mam u siebie 2 sztuki. Podczas jazdy trzeba pochylić go do tyłu bo dziecko ma problem z utrzymaniem się na nim podczas snu. Przechyla się do przodu. Po kilku wyprawach dokupiłem jeszcze kołnierze, są na allegro po około 70zł. Zakłada się je pod zagłówek. Dzięki nim główka maluchom nie ucieka na zakrętach gdy śpią. Generalnie kupuj, zwykły fotelik to klamot, który zawsze trzeba gdzieś upchnąć. Jak masz możliwość kup te fotele w niemczech. Ja zapłaciłem 300euro za 2 sztuki. Wyglądają jak nowe.

tomi98 14-07-2008 07:53

Re: fotel zintegrowany z fotelikiem dla dziecka? Opinie
 
mam takowy i jeżdzi mój 3 letni synio, fotel jest wygodny można go położyć aby mały się wyspał. Mam założony kołnierz bez którego nie wyobrażam sobie jazdy, pomaga aby dziecko przyjeło wygodną pozycję.

Ja dla 5-latka nie kupiłbym takiego fotela, dziecko jest już dość duże aby w takim fotelu jeździć, lepiej kup dobry fotelik z odczepianą górą, jak podrośnie będziesz miał podstawkę.

devaluator 14-07-2008 10:24

Re: fotel zintegrowany z fotelikiem dla dziecka? Opinie
 
ostatnio wiozłem 6latka i było ok. Tylko że dół podniosłem a szelki były schowane. Całkiem wygodnie mu się jechało.

Janusz74 14-07-2008 11:36

Re: fotel zintegrowany z fotelikiem dla dziecka? Opinie
 
Witam. Kołnierze mam dwa, ale niestety fotela takiego nie posiadam :fcp25 .Dzięki za informacje. Pozdrawiam Janusz

marwyk 14-07-2008 15:19

Re: fotel zintegrowany z fotelikiem dla dziecka? Opinie
 
a jakie kołnierze?
Czy ktoś mógłby zrobić fotke?

Ja na wyjazd kupiłem fotele styropianowe z podstawką odpinaną na zamek - są super bo dziecko ma możliwość położenia sie wraz z pochyleniem oparcia w fotelach, a te stare były sztywne i to byłaby męka dla nich.
Przejechałem już 1500km (bułgaria) i wszystko jest ok po prostu sprawdziły się.

devaluator 14-07-2008 16:04

Re: fotel zintegrowany z fotelikiem dla dziecka? Opinie
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
kupiłem od niego, uczciwy gość.

Janusz74 14-07-2008 22:04

Re: fotel zintegrowany z fotelikiem dla dziecka? Opinie
 
A ja Właśnie mam zamiar od tego pana kupić fotel :fcp2 . [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ,i też wybieram sie do Bułgarii :fcp18 Pozdrawiam

devaluator 15-07-2008 09:34

Re: fotel zintegrowany z fotelikiem dla dziecka? Opinie
 
Najlepsze w tych fotelach jest to, że ten wyjmowany środek z szelkami jest na rzepy i jak dziecko pobrudzi materiał to można go po prostu do pralki wrzucić.

devaluator 16-07-2008 12:19

Re: fotel zintegrowany z fotelikiem dla dziecka? Opinie
 
Co prawda mój synek nie jest zapięty w szelki bo postój był, ale dobrze wszystko widać. Ten wielki chicco był konieczny. Mam 2 dzieciaków i 2 fotele zintegrowane, ale tym razem mieliśmy trzeciego malucha pod opieką.

http://devaluator.fm.interia.pl/galaxy/1.jpg


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.