Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [S-MAX 2015- ] 12 głośników Sony w tym subwoofer gdzie one są ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=237646)

jackrose 26-01-2016 16:44

12 głośników Sony w tym subwoofer gdzie one są ?
 
Witam.
Mam może dziwne pytanie, ale nie mogę znaleźć tytułowych 12 - głośników w S-MAX 2015. Mam system nagłośnienia Premium, w katalogu opisany jako: "...12 głośników Sony, w tym głośnik niskotonowy umieszczony w bagażniku..."
W starym S-Maxie subwoofer był pod fotelem kierowcy. W nowym nie umiem znaleźć (Są 2 z tyłu, 4 w drzwiach tylnych, 4 w przednich, 1 z przodu przy szybie. Razem = 11).
Czy ktoś wie gdzie konkretnie jest subwoofer?

TheVoytekBear 26-01-2016 16:47

Odp: 12 głośników Sony w tym subwoofer
 
pod podłogą bagażnika patrzyłeś?

jackrose 26-01-2016 17:28

Odp: 12 głośników Sony w tym subwoofer
 
Na razie "dotykowo" - włączona muzyka, ja w bagażniku :) i próbuję wyczuć. Nie wyczuwam, nie ściągałem filcu.

woro_woro 27-01-2016 06:00

Cytat:

Napisał jackrose (Post 2524185)
1 z przodu przy szybie.


W starym modelu pod szybą były 2 głośniki pod tą maskownicą.

trusiha 21-06-2017 06:30

Odp: 12 głośników Sony w tym subwoofer gdzie one są ?
 
Cytat:

Napisał jackrose (Post 2524185)
Czy ktoś wie gdzie konkretnie jest subwoofer?

Mam dokładnie ten sam problem ... niby 12 głośników w tym subwoofer, ale naliczyłem 11. Subwoofer podobno powinien być w prawym nadkolu w bagażniku a tam pusto - miejsce na apteczkę i widoczne okrągłe wycięcie w wygłuszeniu. Czy tylko VIGNALE ma faktyczny subwoofer a '12 sony premium audio' w titanium to 11 głośników ?

pankrakus 21-06-2017 12:13

Odp: 12 głośników Sony w tym subwoofer gdzie one są ?
 
Witam

A sprawdzałeś w zestawie naprawczym?

http://www.republika.pl/fefk/styropian.jpg

pozdrawiam
pankrakus

trusiha 22-06-2017 09:32

Odp: 12 głośników Sony w tym subwoofer gdzie one są ?
 
Ok 12 głosnik znaleziony. Jest w podłodze w drugim rzędzie siedzeń za kierowcą.

...Święty... 30-06-2017 10:48

Odp: 12 głośników Sony w tym subwoofer gdzie one są ?
 
Ktoś wie jak można go dołożyć? Czy są poprowadzone przewody (mam wersję z 9-ma głośnikami)?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

foni 30-06-2017 13:02

Odp: 12 głośników Sony w tym subwoofer gdzie one są ?
 
większy efekt uzyskasz inwestując w lepsze głośniki (i/lub dodatkowy wzmacniacz) do istniejącej instalacji, niż bawiąc się w rozbudowę systemu fabrycznego...wróć! systemu o jakości typowej dla "made in china"

Stalker36pl 29-06-2019 02:54

Odp: 12 głośników Sony w tym subwoofer gdzie one są ?
 
Cytat:

Napisał foni (Post 2824027)
większy efekt uzyskasz inwestując w lepsze głośniki (i/lub dodatkowy wzmacniacz) do istniejącej instalacji, niż bawiąc się w rozbudowę systemu fabrycznego...wróć! systemu o jakości typowej dla "made in china"

podzielam zdanie kolegi, jestem nowy zarejestrowalem sie na forum w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie o rozbudowe fabrycznego audio.
wbilem na mine. kupilem glosniki moim zdaniem niezle, marki nie wymieniam, ale marka wiodaca. zainwestowalem 4 godziny w solidne zabudowanie ich, odpalam radio i........efekt jest lepszy ale znikomo. Stosunkowo do nakladu srodkow niemiarodajny. Brakuje mi basu- ale nie basu pt.wies sie bawi, tylko subtelnego brzmienia. Zastanawiam sie czy nie pojsc w kierunku aktywnego SUBVOOFERA z Audio System pod fotel kierowcy. Szukalem odpowiedzi gdzie ten 12 sie znajduje, bo go nie slysze. Rano zajrze do drugiego rzedu siedzen i czuje ze sie rozczaruje.fabrycznych chinczykow w drzwiach bym drugi raz nie wymienial bo sa z polipropylenu na ladnej pozadnej gumie.Jak na chinczyka to az za dobre jak na to auto.poszedl bym raczej w kierunku wzmacniacza odobno na kazdy kanal i wymiany radia z fabrycznego SYNC2 na ......no wlasnie na co ? i tak nie znalazlem szyn montazowych ani blendy zeby to nowe zamocowac. Gdzies po piwnicy wala mi sie jeszcze Stare dobre 2 Dinowe AVH-8500BT. Gralo niezle. mam do niego sentyment. Tylko jak to wsadzic jak sie nie ma czym przymocowac i jak zaslepic. poza tym wyswietlane funkcje foteli , klimy, i mapy chodz tej nie najlepszej ale wciaz mapy, znikna. Co dalej jest?..........


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.