Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Blacharstwo/lakiernictwo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=121)
-   -   Naprawa wgniecen karoserii bez lakierowania (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=66994)

HYCHLA 11-04-2009 13:50

Naprawa wgniecen karoserii bez lakierowania
 
1 załącznik(i)
Witam.
Prosze zobaczcie jak mi jakis amator na parkingu ,miszcz kiery ziazi zrobil maxowi.
Moglbys chociaz przepraszam za wycieraczka zostawic...

cinek_sw 11-04-2009 15:13

Odp: Amator...
 
Taki prezent na święta... Szkoda maxa :(

Levik 11-04-2009 15:20

Odp: Amator...
 
A tu sku..... tylko łapy powyrywać. Może wtedy nauczyłby się jeźdźić.

cinek_sw 11-04-2009 15:43

Odp: Amator...
 
Cytat:

Napisał Levik (Post 1136394)
tylko łapy powyrywać. Może wtedy nauczyłby się jeźdźić.

Wtedy mógłby być problem z nauką jazdy... :)

Levik 11-04-2009 16:38

Odp: Amator...
 
Cytat:

Napisał cinek_sw (Post 1136416)
Wtedy mógłby być problem z nauką jazdy... :)

I oto chodzi.

PYRA 11-04-2009 16:57

Odp: Amator...
 
Hej !
W zeszłym roku na wiosne przywiozłem z Belgii C-maxika. Był po lekkiej stłuczce ( przedni zderzak i prawy błotnik ) oraz brak komputera ( oj długa historia, wtajemniczeni wiedzą :) ). W końcu gdy go odebrałem i cieszyłem sie jazdą w pierwszy dzień użytkownia pojechaliśmy z rodzinką na zakupy do marketu. Wracam i tu zonk !!! Ktos uszkodził mi narożnik zderzaka przedniego i prawą lampe ( to musiało być coś na dużych kołach- suv czy cuś ). Auto wróciło do lakiernika :(. To jest pech...

P.S Wesołych Świąt C-Maxiarze :)

kolopeter 11-04-2009 18:22

Odp: Amator...
 
a moj zdaje sie byl w ten sam sposob uszkodzony, prawy tylny rog. nie wiem dokladnie jak mocno , bo zrobiony byl juz u niemiaszkow. nie wiem takze , czy ktos stuknal, czy poprzedni kierowca. czujniki parkowania mam dookola, ale z niemiaszkami to nigdy nic nie wiadomo

HYCHLA 12-04-2009 16:24

Odp: Amator...
 
Witam. Jak sadzicie co teraz z tym robic? bez szpachlowania - bez lakierowania?
(lakier jest caly bez odpryskow,rysa jest ale powierzchniowa, podkladu niewidac, tylko to wgniecenie usunac)... czy moze malowanie - szpachlowanie? Roznica w kosztach ale czy warte?
Pozdro.

cinek_sw 13-04-2009 08:23

Odp: Amator...
 
Ja bym spróbował wypchnąć jeśli jest to możliwe... Potem dobry środek do usuwania głębszych rys i polerka. Może się uda.

Każde szpachlowanie prędzej czy później da o sobie znać a po drugie jak pomalujesz to może się odróżniać. Bardzo ciężko dobrać idealny odcień ponieważ ford w zależności z jakiej fabryk wyjechał będzie się różnił odcieniem.

Koyot. 14-04-2009 11:54

Odp: Amator...
 
panowie niestety na takich nie ma sily. mi wgnietli niedawno tylny blotnik i to w garazu pod blokiem porazka. ale co zrobic nic zacisnalem zeby i do blacharza


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.