Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2006-2015] Brak ogrzewania w 3 rzedzie. Leci tylko zimne powietrze (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=167013)

Marco36 05-10-2012 23:25

Brak ogrzewania w 3 rzedzie. Leci tylko zimne powietrze
 
witam jestem nowy wiec serdecznie wszystkich pozdrawiam

mam pytanie odnosnie ogrzewania 3go rzedu,prosze mi powiedziec jak mam to uruchomic bo kopie przy tych przyciskach i nic tylko dmucha zimne powietrze
i jeszcze jedno jak wogole wylaczyc 3-ci rzad
z gory dziekuje za pomoc

Pozdrawiam

mirobumej 07-10-2012 11:51

Odp: Brak ogrzewania w 3 rzedzie. Leci tylko zimne powietrze
 
Witam wszystkich serdecznie - też jako nowicjusz na tym forum

Marco36 jak w klimatroniku w trzeciej strefie zaczniesz zmniejszać obroty wentylatora to po najniższych wyskakuje OFF i trzeci rząd jest wyłączony.
Co do ogrzewania sprawdź najpierw czy masz odpowiednią ilość cieczy chłodzącej w zbiorniczku w komorze silnika.

Pozdrawiam

Marco36 09-10-2012 18:55

Odp: Brak ogrzewania w 3 rzedzie. Leci tylko zimne powietrze
 
Cytat:

Napisał mirobumej (Post 1886116)
Witam wszystkich serdecznie - też jako nowicjusz na tym forum

Marco36 jak w klimatroniku w trzeciej strefie zaczniesz zmniejszać obroty wentylatora to po najniższych wyskakuje OFF i trzeci rząd jest wyłączony.
Co do ogrzewania sprawdź najpierw czy masz odpowiednią ilość cieczy chłodzącej w zbiorniczku w komorze silnika.

Pozdrawiam

wielkie dzieki ale jeszcze nie ogarnolem jak zrobic by z tylu dmuchalo cieple powietrze

bartixr 10-10-2012 13:59

Odp: Brak ogrzewania w 3 rzedzie. Leci tylko zimne powietrze
 
coś mi się wydaje , że nasz koleżka ma zapowietrzony układ w tylnej części i ciepły płyn chłodniczy tam nie dochodzi. Może też mieć niesprawną pompkę płynu chłodniczego.
czytać forum, sprawdzać, naprawiać i grzać się :)

Ford Emce 17-10-2012 22:10

Odp: Brak ogrzewania w 3 rzedzie. Leci tylko zimne powietrze
 
Mam to samo - z tylu leci tylko zimne powietrze. Być może ten typ tak ma... jak u kogos grzeje w 3cim rzędzie to niech się pochwali.

wersion 17-10-2012 23:44

Odp: Brak ogrzewania w 3 rzedzie. Leci tylko zimne powietrze
 
Siemka u mnie właśnie tył grzeje że wytrzymać w aucie nie można za to przód słabiutko

ryba2000 03-12-2012 18:51

Odp: Brak ogrzewania w 3 rzedzie. Leci tylko zimne powietrze
 
A gdzie znajduje sie nagrzewnica 3 rzedu jesli taka jest ? Jak patrzalem to kanaly powietrze od tego nawiewu ida w podloge ? Moze nagrzewnica jest w miejscu kola zapasowego bo tam wchodza dwie rurki od spodu a od gory nie da sie zajrzec co tam jest.
Z tym ze te rurki to chyba od klimatyzacji sa chociaz moze sie myle
to by wyjasnialo czemu nam tam leci zimne powietrze (z wyjatkiem jednego kolegi ktoremu leci gorace powietrze) poprostu 3 rzad tylko chlodzi
Moze ktos cos wie na ten temat ?

krisgal 04-12-2012 11:17

Odp: Brak ogrzewania w 3 rzedzie. Leci tylko zimne powietrze
 
No niestety u mnie też z tyłu dmucha zimnym powietrzem.
Kolega "wersion" ma Mk1 i pewnie dlatego jest inaczej niż w Mk3.
Rurki idące do tyłu są od klimatyzacji. Latem miałem awarię klimy i miałem tył rozbierany.
Wygląda na to że w Mk3 trzeci rząd jest klimatyzowany ale nie ogrzewany. Dziwne bo z tyłu są dodatkowe silniczki od nawiewu i latem tam lepiej chłodzi niż w drugim rzędzie. U mnie prawie zawsze 3 rząd jest wyłączony. Trzeba by spytać w ASO jak to z tym jest.

dikileiden 05-12-2012 00:13

Odp: Brak ogrzewania w 3 rzedzie. Leci tylko zimne powietrze
 
U mnie też w trzecim rzędzie leci tylko zimne powietrze . Tylko dziwne że na panelu klimy można ustawić dla trzeciego rzędu temp. np.28 st.C a i tak leci zimne powietrze.

bogucho 05-12-2012 22:33

Odp: Brak ogrzewania w 3 rzedzie. Leci tylko zimne powietrze
 
Witam wszystkich! Też nowicjusz na forum. W galaxy mk3 trzeci rząd posiada tylko nadmuch powietrza zasysanego z bagażnika o takiej samej temperaturze jaka panuje w samochodzie, ewentualnie mozna je schłodzić jeżeli włączymy sprężarkę klimatyzacji


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.