Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Zamek klapki paliwa - nie działa (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=296473)

Lucjan122 09-03-2010 18:49

WLEW Paliwa
 
Witam!
Zauważyłem że w moim MK4 nie zamyka się wlew paliwa po zamknieciu pilotem auta.
Pozatym myślę że nie działa podwójne ryglowanie .
Czy ktoś moze pomóc w tej sprawie??

jvc 09-03-2010 18:53

Odp: MONDEO MK4 WLEW Paliwa
 
Co do wlewu ,ten typ tak ma ;) ,dopiero rocznik 2009 lub koniec 2008 ma zamykanie wlewu z pilota, jeśli chodzi o podwójne ryglowanie to jeśli samochód nie jest w nie wyposażony to nic nie zrobisz, ja na przykład nie mam podwójnego ryglowania.

Pastoo 09-03-2010 18:53

Odp: MONDEO MK4 WLEW Paliwa
 
A masz podwójne ryglowanie?
Co do wlewu paliwa się szeroko nie wypowiem - wiem tylko, że Focusy II po faceliftingu straciły zamek klapki wlewu. Wydawało mi się, że w Mondeo od początku produkcji klapka była zintegrowana z centralnym zamkiem.
Rozumiem, że wcześniej wlew paliwa zamykał się? Może po prostu coś zamarzło, teraz w dzień świeci słońce, a w nocy ujemne temp.

jvc 09-03-2010 18:55

Odp: MONDEO MK4 WLEW Paliwa
 
Kurde jakie super forum 4 minuty i już dwie odpowiedzi :one:

Pastoo 09-03-2010 18:56

Odp: MONDEO MK4 WLEW Paliwa
 
:one: - tylko czy coś pomożemy?

SrebnaStrzała 09-03-2010 18:58

Odp: MONDEO MK4 WLEW Paliwa
 
To i ja się przyłącze, niestety dokładnie tak jak koledzy napisali. :D

jvc 09-03-2010 19:01

Odp: MONDEO MK4 WLEW Paliwa
 
hehe no jasne ze pomożemy ,na 99% procent kolega nie ma zamykania wlewu bo wtedy jeszcze nie było takiej opcji oraz nie ma podwójnego ryglowania bo go po prostu samochód też nie posiada;)

Lucjan122 09-03-2010 19:02

Odp: MONDEO MK4 WLEW Paliwa
 
Cytat:

Napisał jvc (Post 1382456)
Kurde jakie super forum 4 minuty i już dwie odpowiedzi

No też jestem zdziwiny na tak szybką reakcję na mój post.Dzieki.
Ale na temat - wlew oczywiście się zamykał i niedawno przypadkowo zauważyłem ze nie zamyka, co jest dość niebezpieczne / jakiś żul lub " życzliwy" może mi zrobic dowcip. Zamarzniecie wykluczam -auto garazowane.Co do podwójnedgo ryglowania to miałem ,nawet pamiętam jak sprzedawca a ASO prezentował mi ten system przed kupnem.

leszcz 09-03-2010 19:04

Odp: MONDEO MK4 WLEW Paliwa
 
u mnie też wlew można otworzyć . też mnie to wkurza . Ale autko jest cacy :P

jvc 09-03-2010 19:06

Odp: MONDEO MK4 WLEW Paliwa
 
Właśnie doczytałem że wersja ghia więc ryglowanie powinno być, no to się pomyliłem ,z tym wlewem nie jest tak źle , da się z tym żyć, ale skoro było to jeśli gwarancja to ASO ,jeśli po gwarancji to raczej też ASO :( Podwójne ryglowanie da się włączyć i wyłączyć jeśli oczywiscie jest w samochodzie, poszukaj w tematach o mk3 może zadziała ,bo nie pamiętam żeby było na forum o włączaniu ryglowania w mk4


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.