Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Automatyczny włącznik świateł (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=120985)

easy1500 26-01-2011 15:34

Automatyczny włącznik świateł
 
Witam

Potrzebuję pomocy w dobraniu i podłączeniu automatu do świateł. Znalazłem taki filmik na YouTube w którym gość podmienia jeden przekaźnik w skrzynce komory silnika i światełka włączają się automatycznie. Może ktoś ma namiary na gościa, lub schemat jak taki przekaźnik zrobić. Może warto zainwestować w oryginalny przełącznik z automatem świateł tylko czy to zadziała ?:shock:

AdamGaL 26-01-2011 15:57

Odp: Automatyczny włącznik świateł
 
ta osoba to - marek11 - on robi te przekaźniki wiecej tu [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

co do przełącznika ori to nie wiem, bo takiego nie mam, wiec nie wiem jak to działa

marek11 26-01-2011 17:35

Odp: Automatyczny włącznik świateł
 
Cytat:

Napisał easy1500 (Post 1585664)
Potrzebuję pomocy w dobraniu i podłączeniu automatu do świateł

zapraszam do dzialu sprzedam. Uprzedzajac twoje pytania wyjasniam jak dziala moj przekaznik.
1)W polozeniu 0 przelacznika po uruchomieniu silnika TYLKO swiatla mijania swieca , zadne inne NIE az do momentu wylaczenia zaplonu. Oczywiscie przelacznik zachowuje swoje funkcje gdybys chcial wlaczyc "komplet" swiatel. Cel stosowania przekaznika jest taki aby zawsze jezdzic na swiatlach - dla zapominalskich. Dodatkowo oszczedzamy postojowki, podswietlanie no i tylne zarowki.
Przelacznika nie musisz wymieniac!!! Pasuje do kazdego MK3 ale poniewaz dla wesji z AUTO na wylaczniku z/bez ksenonow jest troche inny nalezy podac dokladnie czy auto ma ksenony czy nie i czy jest funkcja AUTO na przelaczniku.
Adres do zamowienia znajdziesz na samym koncu filmiku.

spec2010 31-01-2011 18:33

Odp: Automatyczny włącznik świateł
 
easy1500 kupiles? Tez widzialem ten film. Jak sie sprawuje. Warto?

marcinmg2 31-01-2011 21:14

Odp: Automatyczny włącznik świateł
 
Ja mam taki przekaźnik i jestem zadowolony, światła zapalają się około 1-2s po uruchomieniu silnika, ale oryginał wożę ze sobą :)

marek11 31-01-2011 21:20

Odp: Automatyczny włącznik świateł
 
ciesze sie i ja oryginal woze w schowku juz rok.

maestro06 31-01-2011 21:47

Odp: Automatyczny włącznik świateł
 
Cytat:

Napisał spec2010 (Post 1589151)
easy1500 kupiles? Tez widzialem ten film. Jak sie sprawuje. Warto?

nie masz się co zastanawiać, w dziale sprzedam jak poszukasz zobaczysz ilu z nas już kupiło u Marka przekaźniczek i wszyscy są zadowoleni,

marek11 02-02-2011 06:36

Odp: Automatyczny włącznik świateł
 
Taka techniczna uwaga. Starajcie sie nie ladowac akumulatora na podlaczonych klemach a jesli juz to wypnijcie moj przekaznik na ten czas-(swiatla moga sie zalaczyc!!!)

piotrek.piw 02-02-2011 08:36

Odp: Automatyczny włącznik świateł
 
Czy jest możliwość żeby zamiast świateł mijania świeciły przeciwmgielne, gdyż mam xenony i trochę mi szkoda żarówek.

kordyl 02-02-2011 08:45

Odp: Automatyczny włącznik świateł
 
W Polsce nie wolno jeździć na przeciwmgielnych, gdy jest dobra pogoda. Sama ich nazwa wskazuje do czego służą. Część kierowców będzie Ci mrugać drogowymi oraz miśki dadzą nagrodę pieniężną w kwocie 100zł. Tak więc, taki przekaźnik nie miał by sensu. Pozdr, RJ


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.