Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus USA] Gdzie znajdę nr.vin w wersji USA? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=174405)

goodghost 10-02-2011 11:32

Gdzie znajdę tabliczkę z VIN'em?
 
Szykuję się do przeglądu i niestety nie jestem w stanie znaleźć w moim FF ZX4 r.2006 2.0 tabliczki z VIN'em. Jedna jest za szybą od strony kierowcy, naklejka z wszystkimi informacjami na drzwiach od strony kierowcy, ale gdzie jest tabliczka na silniku, bądź podwoziu? Jakby ktoś mi powiedział to byłbym bardzo wdzięczny.

nostress_pz 10-02-2011 12:37

Odp: Gdzie znajdę tabliczkę z VIN'em?
 
na silniku nie potrzebujesz teraz numerów.
A numer podwozia masz wybity na progu wewnątrz samochodu po stronie pasażera ... Jak podniesiesz dywanik to powinieneś mieć taka klapkę pod którą jest ten numer.

goodghost 10-02-2011 12:57

Odp: Gdzie znajdę tabliczkę z VIN'em?
 
no właśnie w tym problem, że tam po stronie pasażera pod dywanikiem nie ma (swoją drogą amerykańskie nawet nie mają dywaników), w wersji europejskiej jest, a w amerykańskiej nie ma tam,

na pewno jest ktoś kto ma wersję ZX4 i miał ten problem na przeglądzie, a mnie bez tego nie chcą podbić przeglądu

nostress_pz 10-02-2011 13:31

Odp: Gdzie znajdę tabliczkę z VIN'em?
 
Cytat:

Tabliczka identyfikacyjna pojazdu Tabliczka umieszczona jest w komorze
silnika na wzmocnieniu czołowym.
Numer identyfikacyjny pojazdu umieszczony jest dodatkowo na plastykowej etykietce znajdującej się po lewej stronie tablicy rozdzielczej.
Symbol na etykietce określa system poduszki powietrznej.
Numer silnika
W zależności od typu silnika jego numer identyfikacyjny znajduje się (patrząc w kierunku jazdy):
• Silnik Zetec-SE 16V – z przodu po prawej stronie, pod kołnierzem silnika/przekładni
• Silniki Zetec-E/Duratec-8V/Duratec-ST – na bloku silnika po stronie wydechu, obok kołnierza obudowy przekładni
• Silniki Endura-TDDi/DuraTorq-TDCi Turbo Diesel – po lewej stronie nad pompą wtryskową
Tak więc wynika z tego, że znajduje się na wzmocnieniu czołowym. Jak podniesiesz maskę, to powinieneś to widzieć po lewej stronie, niedaleko lampy.

Sharley 24-01-2013 20:44

Gdzie znajdę nr.vin w wersji USA?
 
Chcialbym się zapytac gdzie znajduje się numer VIN w fordzie focusie sprowadzonym z USA zx3 który jest TRWALE wybity na ramie. Jest to pilne ponieważ bez tego nie przejdzie przeglądu.

JJCube 24-01-2013 21:21

Odp: Gdzie znajdę nr.vin w wersji USA?
 
Tabliczka identyfikacyjna pojazdu
Tabliczka umieszczona jest w komorze silnika na wzmocnieniu czołowym.
Numer identyfikacyjny pojazdu umieszczony jest dodatkowo na plastykowej etykietce znajdującej się po lewej stronie tablicy rozdzielczej.
Symbol na etykietce określa system poduszki powietrznej.
Numer silnika
W zależności od typu silnika jego numer identyfikacyjny znajduje się (patrząc w kierunku jazdy):
• Silnik Zetec-SE 16V – z przodu po prawej stronie, pod kołnierzem silnika/przekładni
• Silniki Zetec-E/Duratec-8V/Duratec-ST – na bloku silnika po stronie wydechu, obok kołnierza obudowy przekładni
• Silniki Endura-TDDi/DuraTorq-TDCi Turbo Diesel – po lewej stronie nad pompą wtryskową

Sharley 24-01-2013 21:25

Odp: Gdzie znajdę nr.vin w wersji USA?
 
no niestety na wzmocnieniu czołowym nie ma , pod siedzeniem tez nie pasażera tez nie.. jakies inne propozycje ?

Bump: bo chodzi mi o nr NABITY a nie o tabliczke znamionowa bo na przegladzie sie pewna osoba przyczepia o to ze nie mam nr VIN nabitego , twierdzil ze w USA sie nie nabija na stałę , to prawda ?

Sharley 24-01-2013 23:04

Odp: Gdzie znajdę nr.vin w wersji USA?
 
Przepraszam za wprowadzanie w błąd chodzi o numer vim nabity ale na nadwoziu.

Lidek1 17-12-2019 20:14

Numer VIN na karoseri
 
Witam
Czy ktoś może mi napisać gdzie znajdę numer VIN w Ford Focus ST lift 2015 z USA , jest numer pod przednia szyba i naklejka za drzwiami kierowcy ale takiego na trwale wybitego nie znalazłem
Pozdr

Tomek_ST-line 17-12-2019 20:18

Odp: Numer VIN na karoseri FOCUS ST USA
 
Po stronie pasażera pod dywanikiem może być okienko zrobione w tapicerce i tam ukryty VIN na karoserii.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.