Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Blacharstwo/lakiernictwo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=121)
-   -   Dziura wpodłóżnicy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=6393)

NOWY2702 10-07-2005 18:41

Dziura wpodłóżnicy
 
Po wjechanie na kanał spostrzegłem dziurę w podłóżnicy przy tylnym lewym kole .Spawać czy oczyścić i zakleić masą epoksydową?A jeśli spawanie to ile można zapłacic by nie przepłacić?

TOMEK07 10-07-2005 21:33

Re: Dziura wpodłóżnicy
 
Cytat:

Napisał NOWY2702
Po wjechanie na kanał spostrzegłem dziurę w podłóżnicy przy tylnym lewym kole .Spawać czy oczyścić i zakleić masą epoksydową?A jeśli spawanie to ile można zapłacic by nie przepłacić?

spawanie możesz wykonac nawet u jakiegoś slusarza co do ceny to drogo nie powinno wyjść jednie będą chcieli rozebrać pół auta inni nic nie bedą rozbierać i są tańsi

-waldi- 10-07-2005 21:54

a sprawdzałeś okolice tej dziury może nie będzie za bardzo do czego przyspawać i trzeba bedzie jednak użyć specyfiku żywica + mata

TOMEK07 10-07-2005 22:01

Cytat:

Napisał -waldi-
a sprawdzałeś okolice tej dziury może nie będzie za bardzo do czego przyspawać i trzeba bedzie jednak użyć specyfiku żywica + mata

żywicą ?

lafa0 10-07-2005 23:10

hej a jaka ta dziura jest ? gdzie od spodu z boku bo z tego co wiem to specjalnie są takie zrobione ale to juz zalezy jak wygląda....

michu-6 11-07-2005 07:36

Moja propozycja spawanie ale.. z dokładnym zakonserwowaniem po usłudze całego elementu , na dłużej wytrzyma to raz a po drugie to nie próg a podłużnica chyba nie muszę komentować

Blacharz wstawawi wstawkę pohewtuje migomatem a potem konserwacja jak da radę od wewnątrz i zewnętrzna dokładna i powinno wytrzynac ze 3-4 lata

Pozdrowienia

Skolmi 11-07-2005 08:09

Łatać matą tylko w przypadku niewielkiego ubytku. Jak coś większego, to sypnąć kasą
i spawać, bo pomijając znaczne zmniejszenie sztywności dla własnego bezpieczeństwa, to diagnosta pedant może nawet odmówić wydania czasowego pozwolenia, nie mówiąc
o podbiciu dowodu.

Ja teraz w podłużnice władowałem litr konserwy do profili, a żywicą załatałem dziurę, ale
w podwoziu.

-waldi- 11-07-2005 11:37

Cytat:

Napisał TOMEK07
Cytat:

Napisał -waldi-
a sprawdzałeś okolice tej dziury może nie będzie za bardzo do czego przyspawać i trzeba bedzie jednak użyć specyfiku żywica + mata

żywicą ?

Taak epoksydową!

Assan 12-07-2005 20:55

[quote=-waldi-]
Cytat:

Napisał TOMEK07
Cytat:

Napisał "-waldi-":2ry3yxgk
a sprawdzałeś okolice tej dziury może nie będzie za bardzo do czego przyspawać i trzeba bedzie jednak użyć specyfiku żywica + mata

żywicą ?

Taak epoksydową![/quote:2ry3yxgk]
Bez komentarza :shock:

-waldi- 13-07-2005 12:23

Assan o coż Ci chodzi bo nie kumam??


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.