Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Czy tak niski przebieg jest możliwy? (mondeo mk4 kombi 2011r.) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=260107)

michalpodroznik 09-03-2017 07:44

Czy tak niski przebieg jest możliwy? (mondeo mk4 kombi 2011r.)
 
Witajcie!

Pytanie jak w temacie - czy mondki sprowadzane z DE z 2011 roku mogą mieć tak niski przebieg? Czy jest to w ogóle możliwe? Prosiłem sprzedającego o nr VIN tego samochodu, ale "auto zarezerwowane do najbliższej soboty"... Ktoś z forum zna może tego sprzedawcę?

Poniżej link do oferty:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

PTK86 09-03-2017 08:40

Odp: Czy tak niski przebieg jest możliwy? (mondeo mk4 kombi 2011r.)
 
Widzialem samochody od tego handlarza z udokumentowanym skreceniem licznika.

Martingg 09-03-2017 08:42

Odp: Czy tak niski przebieg jest możliwy? (mondeo mk4 kombi 2011r.)
 
w zeszłym roku kupiłem ufo z 2011 z 69k km potwierdzonego przebiegu (pisałem do niemieckiego ASO potwierdzili przeglądy) wiec wszystko jest możliwe.

Poszukaj w temacie o kreconych bo cos mi sie kojarzy tło z pierwszego zdjęcia że gość tam wylądował już kiedyś ale nie jestem pewien ;)

michalpodroznik 09-03-2017 09:23

Odp: Czy tak niski przebieg jest możliwy? (mondeo mk4 kombi 2011r.)
 
Dzięki za porady. Mam trzech znajomych, którzy ściągają auta z Niemiec. Z jednym nawet trochę współpracuję i to właśnie on w zeszłym roku przyprowadził dwa piękne i młode bezwypadkowe fiaty (punto abarth oraz bravo) "w benzynie" z bardzo niskimi przebiegami (bravo miało tylko ok. 50 tys. km przebiegu).

Generalnie coraz ciężej w Niemczech o takie rodzynki. Jeśli ktoś prywatnie sprzedaje auto, to albo Niemiec albo Turek są pierwsi... do kupna.

Jeśli ww. mondek nie zostanie sprzedany w sobotę, to poproszę gościa o VIN tego samochodu. Zobaczymy co to za egzemplarz...

Bump:
Cytat:

Napisał Martingg (Post 2764130)
Poszukaj w temacie o kreconych bo cos mi sie kojarzy tło z pierwszego zdjęcia że gość tam wylądował już kiedyś ale nie jestem pewien ;)


Nie rozumiem o co Ci chodzi... Możesz rozjaśnić temat?

wojtekn 09-03-2017 09:33

Odp: Czy tak niski przebieg jest możliwy? (mondeo mk4 kombi 2011r.)
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] od razu załatwiaj vin ;)
A sprzedawcy nie polecam.

pasiek 09-03-2017 10:05

Odp: Czy tak niski przebieg jest możliwy? (mondeo mk4 kombi 2011r.)
 
Takie przebiegi są możliwe ale, w de auta z małymi przebiegami swoje kosztują i takich handlarze na pewno nie ściągają do Pl

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

michalpodroznik 09-03-2017 10:16

Odp: Czy tak niski przebieg jest możliwy? (mondeo mk4 kombi 2011r.)
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Zgadza się. Poza tym ten handlarz za bardzo "ulukrował" tego mundka, cytuję:

"Osobiście, świeżo sprowadzony z Niemiec na kołach (posiada ważne tablice i ubezpieczenie) od pierwszego właściciela (osoba prywatna). Bardzo zadbany technicznie jak i wizualnie, lakier bez jakichkolwiek uszkodzeń, użytkowany głównie po autostradach stąd również ten perfekcyjny stan auta. 100% bezwypadkowy, zmierzony czujnikiem lakieru, PISEMNA GWARANCJA BEZWYPADKOWOŚCI (elektroniczny miernik lakieru posiadam na miejscu lub zapraszam ze swoim sprzętem). Auto serwisowane w autoryzowanych serwisach ASO FORD, posiada książkę serwisową oraz komplet kluczy. Przebieg autostradowy, Użytkowane tylko na jednej trasie stąd też ten stan auta. Zaraz po kupnie nie wymaga większego wkładu finansowego. Wnętrze bardzo czyste i pachnące bez jakichkolwiek śladów użytkowania, nie palono w nim papierosów. Wyposażony w bezawaryjny, zaskakująco cichutki co najważniejsze bardzo ekonomiczny i dynamiczny motor 2,0 benzyna 145KM połączony z 5 biegową skrzynią manualną, spalający średnio 6-7l/100km. Produkcja i rejestracja auta koniec 2011 rok, MODEL 2012 po liftingu. Bardzo bogata, biznesowa opcja wyposażenia dodatkowego BUSINESS Edition w bardzo komfortowej edycji. Bardzo zadbany egzemplarz w fabrycznym stanie, użytkowany tylko na długich zachodnich trasach przez jednego właściciela. Auto posiada znikomy przebieg 73000km !!!

Chyba ewidentnie Niemiec płakał, jak sprzedawał...

ENowak 09-03-2017 10:24

Odp: Czy tak niski przebieg jest możliwy? (mondeo mk4 kombi 2011r.)
 
Załatw VIN, poczekaj do soboty, a poza tym nie sugeruj się wyłącznie stanem licznika (bo takie odnoszę wrażenie), samochód wydaje się zadbany więc nawet jak ma 100000 więcej to warto go dokładnie obejrzeć. Jednak pomimo mojego entuzjazmu sugeruję ostrożność.

slawek-kali 09-03-2017 10:40

Odp: Czy tak niski przebieg jest możliwy? (mondeo mk4 kombi 2011r.)
 
Malo tego auto zameldowane mu oddal hahhahaa...
Przeciez to kpina jakas te ogloszenie.

michalpodroznik 09-03-2017 10:57

Odp: Czy tak niski przebieg jest możliwy? (mondeo mk4 kombi 2011r.)
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] :

Stanem licznika się nie sugeruje. W zeszłym roku kupiłem z pierwsZej ręki w DE kombiaka diesla 1,9 150KM z najechanym 189kkm, w stanie bardzo ładnym. Auto czyściutkie, zadbane, tapicerka skórka jak nówka (użytkował architekt prywatnie jako jedno z trzech posiadanych aut). Historia wózka pewna i potwierdzona w ASO zarówno w DE jak i w Polsce.

Wracając do przedmiotowego mondka - dla mnie ktoś, kto nie chce udostępnić nr VIN, już kręci. I tu się nie pomyliłem - jestem na 99,9% pewien, że to ogłoszenie to mina. Przecież gdyby licznik nie był cofany, to auto i tak by się sprzedało. Ale bezwzględnie chodzi o kasę...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.