Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Blacharstwo/lakiernictwo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=121)
-   -   Płot vs Fiesta, Zwycięzcą Fiesta, ale problem z błotnikiem (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=35579)

rudi59 02-01-2008 19:27

Płot vs Fiesta, Zwycięzcą Fiesta, ale problem z błotnikiem
 
Witam Panowie!
Dziś niestety miałem zderzenie z płotem sąsiadki! Fiestka wygrała, ale niestety odniosła rany w postaci przedniego prawego błotnika. I teraz do Was pytania fachowcy, czy jeśli kupie ten [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] to jest konieczność lakierowania oraz czy jest możliwość wymienienia go w warunkach domowych przez laika w tych sprawach?

-waldi- 02-01-2008 19:40

z tego co kojarzę to masz błotnik zgrzewany - jak masz troche pojecia, spawareczke, czas i zdolności to wymienisz
Cytat:

Napisał rudi59
czy jeśli kupie ten BŁOTNIK to jest konieczność lakierowania

musisz malować

rudi59 02-01-2008 19:58

Waldi, ale jeżeli jest ocynkowana to chyba nie powinna rdzewieć? Mówię od razu, że na wyglądzie mi nie zależy, oby jakoś jeździła :fcp2

-waldi- 02-01-2008 20:06

ale ja tam nic o ocynku nie widze.... , po za tym miejsca spawów bedą korodowały dość szybko

rudi59 02-01-2008 20:16

Pisze jak BYK w tytule OCYNK :fcp2 oraz w opisie aukcji
Cytat:

Błotniki sa importowane z niemiec zabezpieczone przed korozją objete roczna gwarancja

-waldi- 02-01-2008 20:21

ocynk by błyszczał a to jest jak BYK elektroforeza :P

a jak Ci nie zalezy to zaminiuj i sprayem psiknij :) ja mialem taki "lakier" na maluszku przez rok i bylo OK :D

ziemek56 02-01-2008 22:11

błotnik przedni NOWY #OCYNK#

HE HE :fcp3 a ja CHIŃCZYK jestem...
zmatuj lekko daj podkład i "nawierzch" oba w spray-u i po kłopocie (skoro na wyglądzie nie zależy) A do "zgrzewania" jednak polecał bym migomat - mniej termiki.

rudi59 03-01-2008 18:20

No a wiec błotnik kupiłem na szrocie. Cena 60zł, tylko kolor troszkę inny, ale to sobie pomaluje :fcp2 Co do wymiany to sam raczej nie dam rady. Waldi jak mogę się upewnić czy jest na śruby czy zgrzewany? Bo nie chce żeby mnie mechanik naciągnął. Na chwile obecną wiem, że wymiana w zakładzie to 150zł, jeżeli jest zgrzewany. Ale w sobotę wybieram się w poszukiwaniu mechanika, który robi takie sprawy prywatnie. Zobaczymy jak odratuję moją Fiestke :fcp12

-waldi- 03-01-2008 21:37

na popatrz jak otworzysz maske silnika jak jest on zamocowany - na 99% masz zgrzewany


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.