Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2003-2007] jak wprowadzic rzeczywiste spalanie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=187574)

kyniu88 09-08-2013 11:53

jak wprowadzic rzeczywiste spalanie
 
Witam. W moim c-maxie pokazuje spalanie tak około 2l większe niż rzyczwiste, czy jest możliwość przestawienia aby pokazywał mniej wiecej rzeczwiste spalanie?

Kierownik1982 09-08-2013 18:58

Odp: jak wprowadzic rzeczywiste spalanie
 
u mnie kolego jest o jaks dobry 1 litr więcej na kompie niż w rzeczywistości.

Elmo86 09-08-2013 21:44

Odp: jak wprowadzic rzeczywiste spalanie
 
hmmm a mi pokazuje mniej niż że rzeczywiście. Na trasie pali ok 5,5 a jak policzę ile wlałem to okazuje się 6,6.

MaXyM 11-08-2013 11:29

Odp: jak wprowadzic rzeczywiste spalanie
 
pare watkow wyzej macie: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
w FoceMK2 2006 mam te opcje wiec i waszym aucie moze bedzie. Choc nie wiem czy da rade zniwelowac roznice 2L.

A jak mierzycie to srednie spalanie?

tedi_k 11-08-2013 14:28

Odp: jak wprowadzic rzeczywiste spalanie
 
Cytat:

Napisał MaXyM (Post 2058396)
...w FoceMK2 2006 mam te opcje wiec i waszym aucie moze bedzie. Choc nie wiem czy da rade zniwelowac roznice 2L.
...

W Focusie MK2 z 2006 roku masz opcję REGULACJI średniego spalania?:shock:
A jakim to sposobem????

Co do wyliczenia średniego spalania - zwykle wystarczy podzielić ilość wlanego paliwa przez ilość przejechanych setek kilometrów (np. z dokładnością do 2 miejsc po przecinku)...:p

MaXyM 11-08-2013 14:45

Odp: jak wprowadzic rzeczywiste spalanie
 
Hmm.. no jestem przekonany ze mam bo jak auto kupowalem to bylem zainteresowany tym wlasnie. Chociaz mi akurat pokazuje spalanie b. precyzyjnie.
Na razie nim jezdzi moja dziewczyna wiec jak tylko sie do niego dostane to sprawdze jeszcze raz.

tedi_k 11-08-2013 14:58

Odp: jak wprowadzic rzeczywiste spalanie
 
Cytat:

Napisał MaXyM (Post 2058495)
...no jestem przekonany ze mam bo jak auto kupowalem to bylem zainteresowany tym wlasnie.....

No to sprzedający odczytał to zainteresowanie jako zainteresowanie autem. I Ci je sprzedał. Regulacji średniego spalania nie mógł dodać, bo takowej w FF2 nie ma. Toteż to przemilczał dyskretnie.:P

MaXyM 11-08-2013 16:08

Odp: jak wprowadzic rzeczywiste spalanie
 
Zle to sformulowalem. Po tym jak kupilem auto, interesowalem sie wszystkim co foki dotyczy. I do dzis bylem przekonany ze taka opcje mam. No ale moze mam takie fantazyjne sny ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.