Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] Dodatkowa kontrolka kierunkowskazów przyczepy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=148302)

Michal11041 16-01-2012 20:14

Dodatkowa kontrolka kierunkowskazów przyczepy
 
Witam.
Koledzy mam taki problem. Często jeżdżę z przyczepko i w poprzednim moim Sharanie miałem tą kontrolkę w licznikach. W moim obecnym też Sharanie tylko ze 99rok ta kontrolka mi się nie zapala. Diodę sprawdzałem, świeci. W autach ze starą puszką bezpieczników wystarczyło zmienić przekaźnik kierunkowskazów i kontrolką działała. Jak jest z tym gdy ma się całą centralę elektryczna razem z przerywaczem (moduł komfortu)? Da się to jakoś uruchomić?

Michal11041 18-01-2012 13:32

Odp: Dodatkowa kontrolka kierunkowskazów przyczepy
 
Koledzy czy ktoś wie jak uruchomić ta kontrolkę? Bardzo zależy mi na czasie

djibiza 18-01-2012 13:38

Odp: Dodatkowa kontrolka kierunkowskazów przyczepy
 
Też jestem tego ciekaw, ale czy ta kontrolka jest w każdym galaksiaku czy nie? U mnie nie było żadnego fabrycznego haka, dokładałem sam.

Michal11041 18-01-2012 13:59

Odp: Dodatkowa kontrolka kierunkowskazów przyczepy
 
Jeśli masz zegary z MFA to i masz ta kontrolkę. W przypadku gdy jest tradycyjna puszka bezpieczników wystarczy zmienić przerywać kierunkowskazów ale jak to się ma gdy cała centrala jest w module komfortu? Przerywacz też jest tam wbudowany

Michal11041 23-01-2012 21:24

Odp: Dodatkowa kontrolka kierunkowskazów przyczepy
 
Koledzy podłączyłem hak do sharana wszystko jest okey tylko ze nie działa kontrolka od kierunkowskazów przyczepy w licznikach. Liczniki były sprawdzane wszystko jest okey. Problem w tym ze on ma całą centrale elektryczną pod bezpiecznikami a w niej jest przerywacz kierunkowskazów. Co mam zrobić żeby ta kontrolka zadziałała? Jak poinformować samochód ze ciągnie przyczepkę?

sp9wlc 27-01-2012 04:57

Odp: Dodatkowa kontrolka kierunkowskazów przyczepy
 
u mnie w galaxy jest taki przerywacz zabudowany dodatkowo, ale kontrolke mam nie w liczniku a w kokpicie, kontrolka wyprowadzona z przerywacza , myslę że to rzeźba poprzedniego właściciela

Michal11041 28-01-2012 19:22

Odp: Dodatkowa kontrolka kierunkowskazów przyczepy
 
Te auta mają też to w oryginale. W większości przypadkach wystarczy zmienić przerywacz kierunkowskazów na taki z obsługą przyczepki. A jak się ma sprawa gdy jest ten przerywacz w centrali elektrycznej? Może ktoś wie?

akmon 02-02-2012 19:30

Odp: Dodatkowa kontrolka kierunkowskazów przyczepy
 
Cytat:

Napisał Michal11041 (Post 1767384)
Witam.
Koledzy mam taki problem. Często jeżdżę z przyczepko i w poprzednim moim Sharanie miałem tą kontrolkę w licznikach. W moim obecnym też Sharanie tylko ze 99rok ta kontrolka mi się nie zapala. Diodę sprawdzałem, świeci. W autach ze starą puszką bezpieczników wystarczyło zmienić przekaźnik kierunkowskazów i kontrolką działała. Jak jest z tym gdy ma się całą centralę elektryczna razem z przerywaczem (moduł komfortu)? Da się to jakoś uruchomić?

Witam . Mam podobny problem w Sharan '99 brak kontrolki przyczepy , w Galaxy '98 jest . Jak to uruchomić w Sharanie . Proszę znawców o pomoc!

elvis52 23-08-2012 22:56

Odp: Dodatkowa kontrolka kierunkowskazów przyczepy
 
witam koledzy wymienilem przekaznik na taki z obsluga przyczepy i dioda swieci mi wraz z kierunkowskazem pomimo ze przyczepa nie jest podpieta czy tak powinno byc ? czy powinna swiecic dopiero wtedy gdy podpiety jest wtyk od przyczepy ?

elvis52 24-10-2012 19:25

Odp: Dodatkowa kontrolka kierunkowskazów przyczepy
 
witam po raz kolejny przekazniki z firmy topran nie sa warte zakupu poniewaz juz na polce lezace sa uszkodzone z doswiadczenia to wiem przekonalem sie na wlasnej skorze zakupilem przekaznik do vw audi o nr 22 z hella 431 953 231 i hula jak nalezy [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.