Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] relingi 2005 kombi zamiennik (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=181515)

maciek100 04-05-2013 10:52

relingi 2005 kombi zamiennik
 
1 załącznik(i)
Witam, czy ktoś znalazł już może zamienniki do belek na bagażnik dachowy ( ASO 750 zł) na rynienki montowane w kombiaku z 2005 ?
Wszystkie tematy na forum z takim pytaniem są zamknięte i bez odp. Czy może lepiej zdjąc to coś.. i założyć coś innego ??

sb84 04-05-2013 22:38

Chętnie się podepne bo od kilku tygodni sam szukam bezskutecznie.

String 06-05-2013 11:44

Odp: relingi 2005 kombi
 
Też chętnie poobserwuję... nie znam się na bagażnikach - ale czy bagażniki bazowe "T profile" nie nadają się do naszych "relingów"?

maciek100 10-05-2013 18:46

Odp: relingi 2005 kombi
 
Dziwne, naprawdę nikt nic nie wie ??

Teisejas 12-05-2013 23:44

Odp: relingi 2005 kombi
 
Oj, Koledzy to naprawdę wcale nie jest tak ciężko znaleźć :wink:. Wpisujemy w google "bagażnik dachowy ford focus II kombi" i docieramy np. do takiego sklepu:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] :wink:

Dokładanie rzecz ujmując to co mamy na dachu (foki przedflitowe) to listwy dachowe C-tarck (zastąpione po FL relingami). Czy to rozwiązanie jest tożsame z "T-profile" to szczerze mówiąc nie wiem, ale można to sprawdzić pytając na przykład w autoryzowanym punkcie sprzedaży Thule. Thule sprzedaje taki produkt jak Rapid 4700 T-profile i na pewno dysponuje listą kompatybilnych samochodów.
Jak w ubiegłym roku przymierzałem się do zakupu bagażnika (z czego nic nie wyszło bo fundusze musiałem przeznaczyć na dwumasę :mad:) to znalazłem kilka rozwiązań poniżej kwoty, którą życzą sobie w aso. Pamiętam, że potrzebne były adaptery, których przeznaczenie było definiowane poprzez model samochodu a nie jakiś typ rozwiązania. Dlatego wydaje mi się że c-track to raczej autorski wynalazek Forda.

Jedi50 04-06-2013 09:49

Odp: relingi 2005 kombi
 
3 załącznik(i)
Witam,
A czym się różni C-track od T-profile ?
Przejrzałem sporo sklepów i w większości napotkałem oznaczenia montażu w T-profile. Sam potrzebuję kupić jak najszybciej belki bagażnika więc czy możecie mi stwierdzić czy ten system na zdjęciach to jest T-profile czy C-track?
W instrukcji forda jest opisany tylko sposób montowania poprzeczek, natomiast nie ma nic o tym jaki to jest system montażu.

krystianen 04-06-2013 10:48

Odp: relingi 2005 kombi
 
To ja sie podpne pod temat. Czy do poliftowego mozna założyć relingi od przed lifta??

Jedi50 04-06-2013 11:31

Odp: relingi 2005 kombi
 
Cytat:

Napisał krystianen (Post 2024093)
To ja sie podpne pod temat. Czy do poliftowego mozna założyć relingi od przed lifta??

A możesz opisać jak wyglądają relingi od forda przed FL i czy miałeś ten sam system co na zdjęciach powyżej? Albo chociaż podałbyś model relingów?

krystianen 04-06-2013 13:19

Odp: relingi 2005 kombi
 
ja niestety nie mam relingów jak szukałem na alledrogo to były tylko do mk2 (bez opisu czy do przed czy po) stad moje pytanie.

bankarobert 04-06-2013 14:50

Odp: relingi 2005 kombi
 
to jeszcze ja się podepnę...czy relingi mocuje się w miejsce do uchwytów czy w miejsca tych list które idą wzdłuż dachu po obu stronach i czy ciężko te listwy wyjąć?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.