Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   Plastidip-co o tym sądzicie? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=177386)

alanf 07-03-2013 10:41

Plastidip-co o tym sądzicie?
 
Witam! Zamierzam na poważnie zająć się malowaniem PLASTIDIP
Dla tych co nie wiedzą o czym mówie: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Moje pytanie polega na tym co macie do powiedzenia na ten temat, czy bylibyście zainteresowani takimi usługami?
Malować można całe auto bądź przykładowo maske, gdyby się znudziło można się pozbyć bez ingerencji w lakier....

Marek 07-03-2013 16:27

Odp: Plastidip
 
Alan z tej strony Marek z magazynu :)

Idź Ty kuchnie montować, a nie się za lakiernika bierzesz:D:D

Tak poważnie to ciekawa sprawa.Chetnie zobaczyłbym na żywo efekt końcowy

Ps.
Pozdrów resztę nierobów:D

mariuszmajewski 08-03-2013 06:02

Odp: Plastidip-co o tym sądzicie?
 
A jaka jest trwałość tego Plasti lakieru?
Obawiam się, że "piaskowanie" i kamyczki na drodze mogą to szybko uszkodzić.

Mystic_Art 08-03-2013 07:50

Bardzo kiepska. Mocniej potrzesz to schodzi. To nie lakier, a syntetyczna powłoka gumowa.

Wysłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

alanf 08-03-2013 09:51

Odp: Plastidip-co o tym sądzicie?
 
producent daje gwarancje dwa lata...
pozatym to nie jest lakierowanie typowe, tylko alternatywa na zmiane kolorów na jakiś czas tak samo jak folia z tym, że nie posiada to kleju i nie ingeruje tak w oryginalny lakier...

Wytrzymałość nie jest zła! Gwarantuje, że kamyczki tak szybko tego nie uszkodzą, oczywiście myjnie ze szczotami odpadają lecz karcherem można śmiało zasuwać!

Już od jakiegoś czasu ludzie w stanach robią tą techniką aluski i też wytrzymują, a przy okazji np. w zimie zabezpiecza je przed solą drogową!

Juzek 08-03-2013 11:35

Odp: Plastidip-co o tym sądzicie?
 
a powiedz mi

koszt 'pomalowania' kompletu 18" szprychowych ?

alanf 08-03-2013 14:03

Odp: Plastidip-co o tym sądzicie?
 
wroce do domu sie odezwe :-)

Bump: wroce do domu sie odezwe :-)

alanf 08-03-2013 15:46

Odp: Plastidip-co o tym sądzicie?
 
Hej! Jaki kolor felg interesowałby? Jeżeli chodzi o czarny to myślę, że zamknelibyśmy się w granicach 300-350 złoty. Oczywiście podkreślam, że są to kolory matowe...

Juzek 08-03-2013 18:41

Odp: Plastidip-co o tym sądzicie?
 
a robiłbyś to profesjonalnie z pistoletu czy tymi szprejami z Allegro ?

alanf 08-03-2013 20:32

Odp: Plastidip-co o tym sądzicie?
 
Napewno bym to robił pistoletem z tym, że akurat do felg nie potrzebny jest ten duży tylko mniejszy.... Samym sprayem dość ciężko wszędzie dojść no i marnuje się za dużo materiału... :)

Tak jak pisałem w pierwszym poscie, szykuje się na robienie tego na poważnie więc wtedy będzie i duży pistolet :)

Chcesz poczekać na efekty poczekaj do przyszłego tygodnia, będe robił swoje felgi, nic specjalneg typowe fordowskie i lekko zajechane ale akurat chodzi mi o efekt samego koloru.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.