Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] centralny zamek - nic nie działa (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=126260)

robson19771 15-09-2011 15:56

Odp: centralny zamek - nic nie działa
 
Witam mam podobny problem mianowicie drzwi raz się otwierają innym razem tylko od strony kierowcy , gdzie szukać modułu komfortu?? Z góry dzięki.

atomics 16-09-2011 10:50

Re: centralny zamek - nic nie działa
 
Na przyszłość modułu komfortu szuka się tak strona fordslubpolska.org lub google.pl (z zaznaczoną opcją tylko język polski dla wygody) i w wyszukiwarkę wpisujemy gdzie znajduje się moduł komfortu focus i gotowe

moduł komfortu jest za schowkiem pasażera trzy śruby na dole, po prawej stronie moduł jak to ściągniesz

ConectA__ 24-10-2011 17:59

Odp: centralny zamek - nic nie działa
 
Ja mam taki problem że po wymianie bezpiecznika zamki zaczęły się zamykać i otwierać ale bez kierowcy strony. Rozebrałem boczek dostałem się do zamka i wypiąłem wtyczkę z niego i ku mojemu zdziwieniu reszta zamków zaczęła prawidłowo się zamykać... wniosek....czy ten jeden zamek mógł ulec uszkodzeniu ?? i czy wymiana na inny (używany) załatwi sprawę czy będzie trzeba go jakoś programować ???

Bourne 24-10-2011 18:28

Odp: centralny zamek - nic nie działa
 
Cytat:

Napisał ConectA__ (Post 1726217)
czy ten jeden zamek mógł ulec uszkodzeniu ??

Tak mógł ulec uszkodzeniu

Przed wymianą sprawdź czy dobrze działa krańcówka w ryglu

Cytat:

Napisał ConectA__ (Post 1726217)
czy wymiana na inny (używany) załatwi sprawę

Tak załatwi
Przed zamówieniem sprawdź ile pinów elektrycznych jest w gnieździe zamka

Cytat:

Napisał ConectA__ (Post 1726217)
czy będzie trzeba go jakoś programować ???

Nie trzeba nic programować

bezzik 20-12-2011 16:05

Nie działa pilot od centralnego zamka??
 
Witam. Jestem nowy na forum. Przeszukałem fora w temacie który mnie interesuje i niestety nic ciekawego nie znalazłem.
Otóż został zgubiony kluczyk - dodam że jedyny jaki posiadałem. Znalazłem fachowca, dorobił w ciągu paru godzin na podstawie wkładki. I niby wszystko jest ok, ale pilot nie działa.
Próbowałem już wszystkiego, prawie - nie byłem w serwisie Forda, i nic. Odłączanie akumulatora, odłączanie modułu komfortu, sprawdzanie na innych pilotach - nowych, i ZERO. Nie da się wejść w tryb programowanie kluczyka. Po przekręceniu kluczyka 4 razy w stacyjce nie ma żadnego sygnału dżwiękowego.
Może ktoś z Was wie gdzie leży problem. Błagam pomóżcie:(

krawmed 20-12-2011 16:18

Odp: Nie działa pilot od centralnego zamka??
 
może tu coś będzie.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

i

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

no chyba że nie o to chodzi
Pozdrawaim

krawmed 20-12-2011 16:22

Odp: Nie działa pilot od centralnego zamka??
 
a może padła bateria lub pilot centralnego działa na innej częstotliwości.
immo jeszcze może blokuje??

bezzik 20-12-2011 16:28

Odp: Nie działa pilot od centralnego zamka??
 
To na pewno nie bateria, była zmieniana. a co do częstotliwości nadawania, to było sprawdzane na kilku różnych nowych pilotach.
Samochód nie wchodzi w procedurę programowania, nie ma sygnału dzwiękowego, po czterokrotnym przekręceniu kluczyka w stacyjce.

krawmed 20-12-2011 16:39

Odp: Nie działa pilot od centralnego zamka??
 
Cytat:

Napisał bezzik (Post 1754742)
To na pewno nie bateria, była zmieniana. a co do częstotliwości nadawania, to było sprawdzane na kilku różnych nowych pilotach.
Samochód nie wchodzi w procedurę programowania, nie ma sygnału dzwiękowego, po czterokrotnym przekręceniu kluczyka w stacyjce.

no to jak dla mnie to immobilaiser poprostu kluczyk był dorobiony tzn. ślusarz dorobił klucz ale nie ma mozliwości zrobienia immo. no chyba ze immo tez sprawdziłeś i jest dobre. samochód pali normalnie czy nie??

bezzik 20-12-2011 16:42

Odp: Nie działa pilot od centralnego zamka??
 
Samochód normalnie pali. Wszystko jest ok. Jeżdżę już ponad tydzień. Nie działa tylko zdalne sterowanie z kluczyka.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.