Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] centralny zamek - nic nie działa (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=126260)

Johny_Mnemonik 08-08-2017 16:04

Odp: centralny zamek - nic nie działa
 
naprawione, dzięki.

kaziukas 08-08-2017 19:08

Odp: centralny zamek - nic nie działa
 
Cytat:

Napisał Johny_Mnemonik (Post 2841271)
naprawione, dzięki.

najpierw prosisz o radę a potem ani me ani be- napisz jaka była usterka

RamzyY 09-10-2017 14:29

Odp: Nie działa pilot od centralnego zamka??
 
Siemka, deczko odkopuję temat: samochód stał 4 lata nie jeżdżony(dostałem ze free), zmieniłem toi owo i baterie w pilocie, ale dalej słabo łapie. Przycisk trzymam wciśnięty ok 5s celując w różne miejsca samochodu i dopiero czujka załapuje sygnał. Z bagażnikiem jest to samo(Focus MK1 sedan Giha). Poradzicie coś? Przy przekręcaniu kluczyka oczywiście zamek odskakuje bez zwłoki.

Antej 09-10-2017 17:44

Odp: Nie działa pilot od centralnego zamka??
 
Aku do sprawdzenia.

RamzyY 10-10-2017 09:17

Odp: Nie działa pilot od centralnego zamka??
 
otworzyłem kluczyk raz jeszcze, poczyściłem styki i... czasami rozwiązanie najprostsze nie poprzychodzi do głowy od razu ;/
grunt że już działa, a aku też nowy kupiłem na nie jedną zimę i pobory prądu pomierzyłem od razu ;)
także dzięki i do następnego posta,
LWG

krzychu85PL 14-10-2017 17:53

Odp: Nie działa pilot od centralnego zamka??
 
Witam , ja kwyżej problem z pilotem...moduł sprawdzałem z białą nalepką centralny działa tylko z kluczyka bateria zmieniana na nową blaszki podoginane nic nie pomaga... kupiłem go już to nie działał i widać ,że wcześniej też komuś padł bo bateria była źle wsadzona.Drugi kluczyk z napisami na odwrocie (częstotliwość itd) też nie działa tzn tylko otwiera zamyka ale auta nie odpalę tylko zaplon...

1floyd 15-10-2017 10:55

Odp: Nie działa pilot od centralnego zamka??
 
Bo samo programowanie pilota, nie nie skutkuje że immobilizer też nawiązuje połączenie. By Odpalić auto potrzeba go też zaprogramować.

krzychu85PL 15-10-2017 18:09

Odp: Nie działa pilot od centralnego zamka??
 
a jak to zrobić ?? znalazłem tylko ten sposób 4x 0-II :<

1floyd 17-10-2017 12:26

Odp: Nie działa pilot od centralnego zamka??
 
Znaleźć kogoś kto dysponuje odpowiednim sprzętem np. WDS i dopisze immobilizer do sterownika pompy.

krzychu85PL 22-10-2017 17:24

Odp: Nie działa pilot od centralnego zamka??
 
dalej temat ciągnę i powoli się poddaje,nie znalazłem nikogo od tego WDS..Myślę czy nie zrobić tego w ten sposób...kupić nowy kluczyk używany ze wszystkimi zamkami tj stacyjka drzwi klapa i go dopisać do mojego auta.Myślicie ,że to rozwiążę problem??


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.