Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] Jak sprawdzic moduł komfortu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=147694)

kiri1117 12-01-2012 10:37

Re: Jak sprawdzic moduł komfortu
 
Witam, przyczyną moich problemów był moduł komfortu... Po wymianie na nowy wszystko wróciło do normy. Chciałem podziekować koledze moons za pomoc oraz innym ktorze chcieli mi pomoć. W razie jakiś pytań proszę pisać. Pozdrawiam

OphisR 01-02-2013 08:01

Odp: Jak sprawdzic moduł komfortu
 
U mnie problem jest taki, że nie działa centralny zamek z pilota, nawet kupiłem nowego pilota, ale nic z tego. Przekręcam kluczyk 4x w ciągu 6 sek do pozycji II i 0 i nie słychać żadnego dźwięku. Nie da się zaprogramować kluczyka. Czy w takim przypadku w grę wchodzi też wymiana modułu komfortu? Czy wystarczy kupić taki sam moduł na szrocie i zaprogramować pilota, czy trzeba jeszcze coś robić?
Widzę, że takie moduły na allegro to wydatek od 40 zł.
Pozdrawiam

_Piku_ 04-07-2013 22:11

Odp: Jak sprawdzic moduł komfortu
 
Witam

Jest to mój pierwszy post na forum wiec witam forumowiczów
Miałem identyczne objawy jak kolega w swoim fokusie MK1 przed liftem i po sprawdzeniu wszystkich możliwych bezpieczników których nawet nie były opisane w instrukcji nic mi to nie dało ale szperając miernikiem zauważyłem że i tak nie dochodzi napięcie do modułu wiec podebrałem na próbę z gniazda zapalniczki i wszystko powróciło do normy (centralny zamek , otwieranie bagażnika z kokpitu ) a że to był 4 dzień walki z tą usterka przestałem dalej szukać i wykonałem na stałe zasilanie z zapalniczki i po 2 latach eksploatacji działa poprawnie :)
Mam nadzieje że taki zabieg może zaoszczędzić czas i wydatków :)

MaxMirek 15-08-2013 08:24

Odp: Jak sprawdzic moduł komfortu
 
Witam szanownych kolegów w moim c-maxie z 2006r trend występuje takie coś,że pomimo dwukrotnego mrugnięcia kierunkowskazów drzwi nie ryglują się od środka otwieram klamką,nie mam też domykania szyb z kluczyka,występuje też błąd B1320 przełącznik kontrolny drzwi kierowcy i jest to usterka aktualna/gdzie szukać tego przełącznika/prosiłbym o jakieś wskazówki do moich problemów auto posiada drzwi w elektryce z przodu.

MaxMirek 16-08-2013 20:06

Odp: Jak sprawdzic moduł komfortu
 
Witam wszystkich i mam pytanie co to za wiązki przewodów które połączone są jedna z czarnym jakby modułem druga niżej z siwym obie bez nalepek znajdują się przy prawym przednim słupku mojego c-maxa trend z 2006r 1,6 tdci 90KM pozdrawiam.

Maciek56561 12-03-2018 10:33

Odp: Jak sprawdzic moduł komfortu
 
Witam wszystkich u mnie przestał działać centralny z kluczyka i klapa bagażnika , z kokpitu klapa działa i centralny z zamka też . Byłem wymienić baterie i gość powiedziął że kluczyk daje sygnał. Mam pytanie czy to moduł padł.? próbowałem zaprogramować pilot jednak jest tylko sygnał po4 przekręceniach kluczyka, natomiast przy próbie nacisnięcia przycisku na pilocie nic sie nie dzieje. Dziękuje za odpowiedz

Glacier 11-05-2019 06:53

Odp: Jak sprawdzic moduł komfortu
 
Czy po wymianie modułu komfortu trzeba dokonywać procedury kalibracji kluczyków czy po prostu moduł podpinamy i powinno być ok?

pozdrawiam

waldek1221 11-05-2019 07:50

Odp: Jak sprawdzic moduł komfortu
 
Odpowiedź masz w poście #9.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.