Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Kilka pytań po zakupie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=295907)

rbe 10-05-2019 20:57

Kilka pytań po zakupie
 
Cześć,


Jako nowy użytkownik forum chciałbym się przywitać :) i zapytać/ poprosić o kilka informacji dot. Focusa MK3 (2013 r. 1.6 TDCI), którego od niedawna i ja jestem szczęśliwym posiadaczem.


Interesuje mnie czy możliwe jest/ co należy zrobić, aby:


1. wyłączyć automatyczne uruchamianie klimatyzacji (w wersji manualnej) po ustawieniu nawiewu na szybę lub ustawieniu pokrętła temp. na min. temp.

2. wyłączyć sygnalizację o niezapiętym pasie kierowcy

3. szyby przednie (tylko te mam sterowanie elektrycznie) otwierały/ zamykały się całkowicie po naciśnięciu przycisku "na chwilę"/ do połowy. O ile otwieranie szyby kierowcy tak działa to już jej zamykanie a także otwieranie/ zamykanie szyby pasażera już nie.

4. szyby przednie (tylko te mam sterowanie elektrycznie) otwierały/ zamykały się całkowicie po naciśnięciu przycisku na pilocie

5, dołożyć tempomat (nie musi być adaptacyjny)

6. dołożyć ogrzewanie/ składanie lusterek (bo zakładam, że ogrzewanie przedniej szyby i elektr. otwieranie szyb tylnych to już dość spory/ nie warty tego wydatek)

7. dołożyć "dogrzewanie" elektryczne wnętrza kabiny

8. zdobyć pin do alarmu (chyba fabrycznego typu Logic)

9. dorobić drugi klucz z pilotem typu scyzoryk (taki mam tylko jeden a ponieważ w aucie jest alarm dobrze byłoby mieć i drugi)


10 pkt. nie będzie - choć kusi mnie rozpoznanie możliwości otwieranie/ uruchamiania auta bez użycia klucza/ pilota - ale to może w przyszłości :)


Z góry dziękuję!


R.

weuek 10-05-2019 21:06

Odp: Kilka pytań po zakupie FF3
 
Kupiłeś nieodpowiednią dla siebie wersję. A pojazd jest popularny, więc znalezienie odpowiedniej to nie problem.

SRS 10-05-2019 21:26

Odp: Kilka pytań po zakupie FF3
 
Cytat:

Napisał rbe (Post 3129419)
Interesuje mnie czy możliwe jest/ co należy zrobić, aby:

proszę użyć opcji SZUKAJ na forum i praktycznie wszystko się dowiesz , a jak nie do końca się dowiesz to dopisać się do istniejącego podobnego tematu.


I najważniejsze proszę zapoznać się z zawartością linku :
Poradnik, czyli jak pisać zgodnie z zasadami panującymi na tym forum

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ze_ja 10-05-2019 21:29

Odp: Kilka pytań po zakupie FF3
 
Bycie nowym na forum, nie usprawiedliwia tak paskudnego lenistwa...

Na każde jedno pytanie znajdziesz odpowiedź w istniejących na tym forum tematach. Wałkowane do bólu, bo to klasyka "po zakupie".

Co do logica - to nie jest fabryczny, tylko wrzucany przez dealera. W modelu LC4 standardowy pin to 2, a co dalej - to już tylko poprzedni właściciel wie.

Reszty punktów nawet nie ruszam, bo to już bezczelne lenistwo z twojej strony.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.